מור לרמן אמנם כבר לא בזוגיות עם מאור פינקלשטיין, בן זוגה מהתכנית "חתונה ממבט ראשון", שהחליט להיפרד ולעזוב את התכנית. רגע לפני סיום העונה הסוערת, מור הגיעה ל"חדשות הבוקר" וסיפרה על כל מה שעבר עליה.  

"החוויה הייתה מטלטלת עבורי", סיפרה מור, "אני לא אשקר, זה גם היה ניכר בטלוויזיה. החוויה עצמה הייתה מאוד מורכבת, תיארתי לעצמי משהו אחר ותיארתי משהו אחר, לקח לי זמן לתת מעצמי ולהבין שיש עוד מישהו בתהליך ועד שזה קרה, כבר היה כדור שלג שהוא כבר לא ראה אותי".

איך לראות את עצמך על המסך?

"כל פרק מחדש אתה בלחץ, היו רגעים שזזתי באי נוחות. נגיד כשהיינו בבית עם החברים של מאור והיה שם שיח עליו בנוכחותו וממש ניסינו לדרבן אותו לדבר ויצאתי עליו והרגשתי שזה היה בוטה מדי. זה שם אותו במקום לא נוח וזה היה לי מאוד לא נעים לראות את עצמי בסיטואציה הזו. בזמן אמת הרגשתי שזה מה שאני צריכה לעשות... בסך הכל מה שראו בטלוויזיה זו מי שאני, גם בדברים הפחות יפים והייתי צריכה ללמוד את זה על עצמי. למדתי להיות פחות מוחצנת, יותר סבלנית כלפי האחר ולמדתי גם מה זה לא להצליח".

לא ראית את רגע הפרידה מגיע?

"הכתובת הייתה על הקיר אבל ההלם היה אמיתי. היינו שישה ימים לקראת סיום התכנית, גם אם זה לא הולך למקום רציני, אתה מסיים תהליך שתכף מסתיים. הייתי בהלם מהאופן שבו הוא בחר לעשות את זה, הרגשתי מאוד פגועה, עברנו מסע ביחד, המינימום זה היה לבוא ולדבר איתי ולא דרך מתווכים, זה השיח שהיה חסר גם במסע עצמו".

"אני לא חושבת שהייתה בינינו התאמה", המשיכה מור, "מאור אדם מקסים אבל הוא לא מתאים לי. בתור חברים אנחנו מצליחים היום מאוד לתקשר, ואני שלמה עם כל מה שהיה. אני עם הפנים קדימה והכל לטובה".