מאז התפשטות הקורונה כולם עולים ללייב ברשתות החברתיות, וגם אנחנו יחד עם אמירה בוזגלו משדרים באינסטגרם הרשמי שלנו את "שמח בבידוד" ומארחים בכל פעם אישיות אחרת. הפעם הגיע תורה של עדן פינס בת ה-23, אחת מהדוגמניות המדוברות ביותר בישראל.

"הייתה תקופה שממש סבלתי מהפרעות אכילה. הייתי אז בת 19, הייתי ממש ממש רזה. הייתי בדיכאון בתקופה הזו, לא הייתי רעבה ושיחקתי על זה. לא אכלתי", חשפה פינס בפני בוזגלו ודיברה על התקופה הקשה שעברה בעבר. "הייתי מסיימת את היום שלי בלאכול קורנפלקס ופירות. זה גמר אותי. נראיתי נורא אז. הפחד שלי זה לחזור לשם, זה לא רק זה שהייתי נראית רזה ושכולם שאלו אותי אם אני חולה, זה עד היום משפיע עליי. על הבריאות, על התפקוד... הגעתי ל-50 קילו ואני מטר 73. אני עד היום הולכת מדי פעם למחלקות להפרעות אכילה, לא בשביל יחסי ציבור, אלא בשושו. אני משתדלת לדבר עם בנות שחוות את זה".

View this post on Instagram

#PAJAMADAY #EVERYDAY @renuar

A post shared by // עדן פינס (@edenfines) on

ואיך היחסים עם דור רפאלי והמשפחה?

"אני מתייעצת עם דור, סומכת על שיקול הדעת שלו. בסוף אני מקשיבה לעצמי. האמת שדור הכי שקט מכל המשפחה שלו בחיים שלו, אני מתה על זה. הוא מבין ומכיל. בכלל, הם משפחה מדהימה. זה לא דומה בכלל לאיך שמציגים אותם בתקשורת, יש שם משהו אחר. הם מגניבים ומתחשבים ומבינים. זה כיף. הרבה אומרים לי שאני עוף מוזר, אבל שם אני לא מרגישה את זה. אני ובר מדברות קצת, מקשקשות. הלוואי שהייתי עושה לה בייביסיטר, את אחים שלי אני בקושי רואה. הילדים מהממים, חמסה, טפו".

ומה עם ציפי? זה לא סוד שאני והיא חברות, היא היסטרית

"היא מדהימה. אני מקבלת ממנה מלא עצות. בכל דבר אני יכול לפנות אליה, אני מאוד סומכת על שיקול הדעת שלה. יש קבלות על כל מה שהיא עשתה בחיים. היא חכמה, מבינה ואני מאוד שמחה על זה. מרגישה הכי פתוח איתה והיא ממש עוזרת לי. מחוזים ועד כל דבר. האמת? כל מה שהיא אמרה לי עד היום עשה לי רק טוב".

View this post on Instagram

SAWADIKA @lametayel_thailand @vanabelle.kohsamui

A post shared by // עדן פינס (@edenfines) on