כשחשפנו בפניכם את הזוגיות של אבנר נתניהו לראשונה, בנו הצעיר של ראש הממשלה, קיווינו שנגיע לרגע הזה, והנה זה קורה: אחרי כשנה וחצי של זוגיות צמודה, נוי בר ונתניהו הקטן מאחדים כתובות ולמרבה הפתעה עוברים לגור בהרצליה, רחוק מהבירה שאהובה כל כך על אבנר. 

כזכור, כבר אחרי חודשים בודדים היה ברור שאבנר בן ה-24 הולך לכיוון הרציני לגמרי עם בת זוגו, נוי, שנמצאת בשנות ה-20 לחייה. לפני כחצי שנה אף עדכנו כי אבנר פרסם פוסט באחת הקבוצות של העיר ירושלים שם נפתח לגבי אהבתו העזה לעיר הבירה ודיבר על הרצון שלו לגרום לבת זוגו להתאהב בה גם.

נתניהו הצעיר כתב אז, "לי קוראים אבנר, 24, גדלתי כאן כל חיי ואין בעיני מקום טוב יותר מירושלים. כרגע גר בקטמון, ילדות ברחביה, למדתי בליד"ה, הייתי בצופים בשבט בית הכרם והדרכתי בקריית מנחם האהובה עלי, אבל אני מכיר טוב מאוד גם שכונות נוספות (סבא שלי ז"ל, לדוגמא, גר ברמות במשך שנים). אני מתחיל באוקטובר לימודי ארכיאולוגיה והיסטוריה כאן בעברית ונמצא איפשהו על הרצף הדתי-חילוני. המטרה שלי היא אחרת ירושלמים יקרים: חברה שלי היא לא ירושלמית ואני מת לגרום לה להתאהב בירושלים, בקהילה הקסומה הזאת. אומרים ש'זר לא יבין זאת', אבל אשמח בכל זאת לעצות, מקוריות יותר ופחות".

נוי בר ואבנר נתניהו. דצמבר 2020 (צילום: מתוך instagram)
גם הכלבים באו. נוי בר ואבנר נתניהו | צילום: מתוך instagram

ובכן, אולי הוא גרם לה להתאהב בו, ואולי אפילו קצת בירושלים, אבל בטח לא מספיק כדי לעבור להתגורר שם דרך קבע ובימים האחרונים השניים קיבלו כתובת מאוחדת חדשה באזור השרון. חפשו אותם מעתה באזור הרצליה אם אתם בסביבה. 

אבנר נתניהו ובת הזוג, פברואר 2020 (צילום: ענת מוסברג)
מהממים. נתניהו ובר | צילום: ענת מוסברג