שבועות לא פשוטים עוברים על כולנו מאז שנגיף הקורונה הגיע לישראל. רובנו מסוגרים בבתים כבר חודש שלם ובמהלך השבוע אמירה בוזגלו מצליחה לעשות קצת פאן ולארח בלייב אצלנו באינסטגרם הרשמי של mako מפורסמים רבים.

מי שהגיעה להתארח אצלה בשבוע האחרון היא לא אחרת מאילנית לוי, שמנסה גם היא לשרוד את התקופה והאתגרים שקיבלנו. לוי נשאלה, איך לא, על הגירושים מאייל גולן ועל איך היא הצליחה לעבור את זה בשלום - וסיפקה תשובות מרגשות במיוחד.

View this post on Instagram

הרוח שלי, הכוח שלי, הלב שלי אהבות חיי❤️❤️ @alin_golan @liam__golan

A post shared by Ilanit Levi Sade (@ilanitlevi_sade) on

"אני תמיד אומרת שהפורמט של פרידה וגירושים זה לסיים מריבות", סיפרה, "להתגרש זה לסגור את כל הדברים שהצטברו ולסגור לים. כשהתגרשתי מאייל היה לי ברור שאני והוא סוגרים הכל, שמים את המריבות מאחורינו והדבר היחיד שמעניין ומשנה זה הילדים. נכון, מתגרשים, יש כעס ויש אגו, אתה רוצה להיות הכי צודק והכי חכם, בטח כשאנחנו מפורסמים ואתה רוצה שכולם יבינו את הצד שלך. היו כותבים דברים והייתי אומרת 'רגע, אבל זה לא נכון, למה חושבים את זה עליי?'. יש מריבה עצמית עם האגו של עצמך, אבל אצלי האגו והצדק אף פעם לא ניצחו, רק הדאגה לילדים".

אנשים מסיימים קשר ורבים על מזונות ועל משמורת הילדים, מה המסר שיש לך להגיד להם?

"קודם כל, לנשום לפני שעושים משהו. לפעמים קורה שאת מדליקה את עצמך והנה, את רוצה רק להראות לו ולהוכיח. צריך רגע לעצור ובאמת, אני יודעת שמעצבים של גירושים אפשר לרצות לשבור קירות, אבל אני הייתי נכנסת לחדר של הילדים שלי, נושמת אותם שניה ונותנת לעצמי סטירה ואומרת לעצמי 'מה יותר חשוב, האגו והצדק שלך או הנשמה של הילדים שלך, שאחרי זה אי אפשר לחזור אחורה?'. הילדים סופגים הכל, לא צריך לעשות טעויות, גם אם זה בדם וביזע. אז נספור עד 10, נרגע, ונעשה מה שחשוב לילדים. מרגש אותי לדעת שאני מצליחה שיקשיבו לי בזה, אני אדם קטן, אני יכולה להשפיע על החלטות של מישהו? אבל אני מקבלת שיחות מנשים וגברים שמשנים משהו בתפיסה ומשתנים ואומרים לעצמם בסוף 'בשביל מה התגרשתי? בשביל לשים סוף למריבות או להתחיל אותם?'.

View this post on Instagram

וואו איזה עשור!! קופצת בזכרונות לתחילת העשור מי היה מאמין??בטח לא אני! כל כך הרבה הצהרות הצהרתי לעצמי ועשיתי בדיוק ההיפך!! ואיזה מזל ״שהחיים זה מה שקורה לנו בזמן שאנחנו עסוקים בלתכנן תוכניות״. אני לא מהאנשים המסכמים אני יותר מהממשיכים אז שנמשיך להיות! לחיות! לא באז.. ולא במה יהיה, אלא כאן ועכשיו! והלוואי שהעשור הזה ימשיך להפתיע כמו שרק החיים יודעים! והכי חשוב שלא נשכח להרגיש! לפעמים זה כואב, לפעמים זה מדהים, אבל זה אומר שאנחנו חיים! אז 2019 טוב שהיית וטוב שנגמרת ויאללה 2020 תהיי טובה אלינו❤️ @camellia_art_photography

A post shared by Ilanit Levi Sade (@ilanitlevi_sade) on