היממה האחרונה הייתה לא פשוטה עבור משפחת גרינברג- גולן. זה התחיל כשהבאנו כאן ב-mako סלבס ציטוטים ממקורבים לזוג שמספרים שהמילה גירושים נזרקת בבית לא פעם: "במשך שנתיים דניאל סופגת התנהגות שלא מכבדת אישה ובטח לא אישה בהריון" וגם: "המשבר שהם נמצאים בו מאוד עמוק, מדובר במשבר אמון, ורק הסביבה הקרובה מעודכנת במה שבאמת קורה בניהם".

הדיווחים נמשכו כשחשפנו שקארין גרינברג, האחות הגדולה ומי שנחשבת בת בבית בווילה של השניים ברחובות, נדבקה בנגיף הקורונה אחרי שהתחסנה פעמיים ולכן דניאל ומיאל חייבות בבידוד. הבוקר (ה') השכנים שמתגוררים ברחוב של דניאל ואייל ראו את גרינברג, בחודש השמיני להריוניה, יוצאת מהבית עם בתה מיאל ועם תיקים עמוסים בבגדים.

מיותר לציין שחרושת השמועות שהגיעה בעקבות הכתבה חיברה ישירות בין המשבר הגדול של הזוג לעובדה שדניאל ובתה עוזבות את הבית. אנחנו נבהיר: זה לא המצב. היציאה של דניאל ומיאל מהבית המרווח ברחובות היא תודות לקורונה ולבידוד שהן חייבות להיכנס אליו.

אייל גולן, מיאל גולן (צילום:  adomeitfilm, instagram)
אייל גולן, מיאל גולן | צילום: adomeitfilm, instagram
דניאל גרינברג, 2021 (צילום: daniel_greenbergg, מתוך instagram)
דניאל גרינברג, 2021 | צילום: daniel_greenbergg, מתוך instagram

דניאל ומיאל יעבירו את הימים הקרובים בבית הוריה של גרינברג. במקביל, מטעמו של אייל הוציאו הבוקר הודעת הבהרה ובה נכתב: "עקב מגע של דניאל גרינברג עם אחותה שהתגלתה כחולה מאומתת, היא נאלצת להיכנס לבידוד יחד עם בתם במתחם קרוב אחר על מנת לא לסכן את אייל שעומד בפני הופעות רבות בשבוע הקרוב".