אנחנו עוקבים מקרוב אחרי ההריון הראשון והסופר פוטוגני של מלכת השושנים - עדן בן זקן. אחרי שנרגעה מתקופת הפסטיגלים העמוסה בה הופיעה בלמעלה ממאה הופעות, לקחה הכוכבת פסק זמן בעיקר כדי לאפשר לעצמה לנשום בתוך הלו"ז המטורף שהיא מתחזקת.

כחלק מההכנות ללידה שמתקרבת בצעדי ענק, הגיעה עדן יחד עם בעלה שוקי ביטון לראשון לציון, שם פקדו השניים את רשת "מוצצים" כדי להערך ללידה ולעשות קצת קניות עבור הבן שבדרך. עדן מגדלת בבטנה כבר שמונה חודשים את בנה הראשון, ובגלל שזו לידתה הראשונה וגם כי תמיד שמחים לעזור למלכת השושנים, הוצמדה אליה ואל בן זוגה יועצת מטעם הסניף, שסייעה להם לבחור את המוצרים לחבילת הלידה.  

שוקי ביטון ועדן בן זקן, מרץ 2020
ארון מוש, בעתיד יהיה לו חדר ארונות. עדן בן זקן | צילום: אור גפן

עדן, כזכור, ביטלה את ההופעה הענקית שהייתה אמורה להעלות בחודש שעבר בהיכל מנורה מבטחים בעקבות ההריון המתקדם שלה. "בתקופה האחרונה, כפי שבטח שמעתם לא פעם בתקשורת, אני מרגישה לא במיטבי. סחרחורות, חולשה ותופעות לוואי שונות בעקבות ההריון. אני מסתובבת עם תחושה שבעקבות ההריון המתקדם ובמיוחד אחרי הטירוף והאינטנסיביות של הפסטיגל לא אוכל לתת לקהל שלי בתקופה הזו את ההופעה המיוחדת והמושקעת שכל כך רציתי בהיכל מנורה", היא כתבה. ההופעה נדחתה ל-6.8, כשהעובר הקטן בבטנה יהיה כבר תינוק בן מספר חודשים. שיהיה במזל!

שוקי ביטון ועדן בן זקן, מרץ 2020
המיטה לא קטנה מידי? עדן בן זקן ושוקי ביטון | צילום: אור גפן
שוקי ביטון ועדן בן זקן, מרץ 2020
תראו מה קניתם! עדן בן זקן ושוקי ביטון | צילום: אור גפן