בשישי האחרון המדינה כולה געשה סביב ההתבטאות החריגה של שרת התחבורה, מירי רגב, באולפן התכנית של אופירה וברקוביץ'. כזכור, רגב איימה על ברקו בשידור כשאמרה: "כל עוד אתה לא תתנצל בפני הליכודניקים, לעולם לא תהיה מאמן נבחרת ישראל", ועוררה סערה גדולה, שאפילו הביאה את ברקו להגיש בשנית את מועמדותו לתפקיד מאמן הנבחרת.

אתמול, במהלך שידורי הפרק של "נינג'ה ישראל", העימות הבוטה של רגב וברקו הגיע גם למחוזות חדשים: כנראה שלא באופן מתוכנן, אסי עזר לבש בדיוק את אותה חולצה שחורה מכופתרת שלבש הקולגה – ניב רסקין. רותם החליטה לקחת יוזמה בנושא, ויצאה בסקר דרמטי בעמוד האינסטגרם שלה ובו שאלה את העוקבים שאלה פשוטה: מי עשה את זה טוב יותר?

אסי עזר והסקר של רותם (צילום: צילום מסך מתוך האינסטגרם של רותם סלע, instagram)
מי עשה את זה טוב יותר? אסי עזר מול ניב רסקין | צילום: צילום מסך מתוך האינסטגרם של רותם סלע, instagram
אסי עזר והסקר של רותם סלע (צילום: צילום מסך מתוך האינסטגרם של רותם סלע, instagram)
"תפסלי את הסקר" | צילום: צילום מסך מתוך האינסטגרם של רותם סלע, instagram

רסקין ניצח את אסי בשני אחוזים בלבד, אבל אסי סרב לקבל את התוצאה – והתחיל להתכתש בהלצה עם חברתו לתכנית. "אני מסרב לקבל את התוצאות המאכזבות כי רותם עשתה סקר לא הוגן!", הוא טען. "שימו לב שמתחת לתמונה שלי מופיע שמו של רסקין ולהיפך! אפילו אני הצבעתי בטעות לרסקין וכך אני מעריך שקרה לרוב ציבור המצביעים. אני קורא לרותם לפסול את תוצאות הסקר ולערוך סקר חדש!".

רותם לא נלחצה מהזעקה של אסי, והעלתה סטורי נוסף בו אסי ממשיך להביע את מורת רוחו על הסקר, עם עקיצה למירי רגב: "רותם, עד שלא תבטלי את הסקר הזה לעולם לא תהיה מאמנת נבחרת ישראל!!", הוא כתב, ורותם השיבה אף היא בעקיצה לשרת התחבורה: "עכשיו אני ממש בלחץ! גם כי חשבתי שרק שרים בממשלה מאיימים ולא תיאתי לעצמי שמנחים בטלוויזיה עושים את זה, וגם כי ממש רציתי לאמן את נבחרת ישראל!".

אסי עזר והסקר של רותם סלע (צילום: צילום מסך מתוך האינסטגרם של רותם סלע, instagram)
"חשבתי שרק שרים בממשלה מאיימים", העקיצה של אסי ורותם למירי רגב | צילום: צילום מסך מתוך האינסטגרם של רותם סלע, instagram