עומר אדם (צילום: מתוך אינסטגרם, אינסטגרם, צילום מסך)
פגש אותו בדובאי - וביקש תמונה. עומר אדם ומוחמד רמדאן | צילום: מתוך אינסטגרם, אינסטגרם, צילום מסך

התמונה - והסערה: מוחמד רמדאן, זמר ערבי-מצרי מפורסם שעוקבים אחריו 15 מיליון מעריצים, פגש בסוף השבוע האחרון את עומר אדם בדובאי. אדם, כידוע, מבלה בדובאי בשבועות האחרונים ומשלב ביזנס עם פלז'ר. כשפגש אדם את מוחמד הוא מיהר להצטלם איתו בסלפי ולפרסם את התמונה בחשבון האינסטגרם שלו.

רמדאן, שחלקכם כנראה מכירים אותו כמי ששר את הלהיטים "מאפיה" ו"-Ensay", קיבל תגובות קשות מעוקבים מרחבי העולם בשל העובדה שהצטלם עם ישראלי. "את הקהל שלך איבדת", "תזכור מאיפה באת, תתבייש שהצטלמת איתו" ו-"איך אתה מסוגל לעשות דבר כזה? פלסטין לנצח", היו רק חלק ממאות התגובות בעמוד שלו.

עומר אדם (צילום: מתוך אינסטגרם, אינסטגרם, צילום מסך)
הוצף בדגלי פלסטין. מתוך התגובות בעמוד האינסטגרם של מוחמד רמדאן | צילום: מתוך אינסטגרם, אינסטגרם, צילום מסך

בתגובה לדברים פרסם מוחמד פוסט ובו הוא לא הביע חרטה על כך שהצטלם עם עומר אדם, למרות הסכסוך בין העמים: "אין מקום לזה שאני אשאל כל אדם על הזהות שלו, צבע העור שלו, הלאום שלו או הדת שלו. אלוהים אמר שלכל אדם יש את הדת שלו". בתגובה למילים הללו של מוחמד, כצפוי, עלו עוד ועוד תגובות קשות נגדו: "יש הבדל בין להצטלם עם אנשים לבין לחבק ישראלי כאילו הוא אשתך", כתב אחד העוקבים. "אתה יודע מאיפה הזמר הזה מגיע והיית צריך לסרב לחבק אותו", כתב גולש נוסף.

עומר אדם (צילום: מתוך אינסטגרם, אינסטגרם, צילום מסך)
עומר אדם ומוחמד רמדאן | צילום: מתוך אינסטגרם, אינסטגרם, צילום מסך

לצד זאת, רבים הביעו גם תמיכה במוחמד ותמכו בו על כך שלא חשש להצטלם עם עומר אדם או מפרסום התמונה. "אין מלחמה במוזיקה", כתב גולש לזמר המצרי - וסיכם הכל.

מעופר מנחם, מנהל יחסי הציבור של עומר אדם, נמסר: "אין תגובה".