על אף בהלת הקורונה, אייל גולן ודניאל גרינברג התחתנו כדת וכדין ביום חמישי האחרון. במקום מסיבת חתונה מושקעת, המונית, ועם מעל ל-1,500 מוזמנים בהפקתה של אירית רחמים, השניים עמדו תחת החופה וחגגו, בעקבות ההגבלות, רק עם מאה אורחים קרובים במיוחד.

את המנות הרבות שהוכנו עבור הכמות הגדולה והמתכוננת של האורחים, תרמו בני הזוג יחד עם רחמים וקייטרינג "פלפל" לעמותה על שמו של מייקל לווין שפועלת למען חיילים בודדים.

ראינו כמעט הכל מהערב הנוצץ של אייל ודניאל, אבל כעת הגיע הזמן לתת לכם עוד קצת השלמות של מה שאולי עבר מתחת לראדר בערב החתונה החשוב של השנה - החל מהחופה, דרך הברכה המרגשת של החבר הקרוב איתי לוי ועד הביצועים על רחבת הריקודים.

אחד הדברים שמשכו את תשומת ליבנו והפכו ויראליים במיוחד, היה הסרטון הקצר בו אייל צולם כשהוא מנסה לתפוס את תשומת ליבה של אשתו הטרייה וללחוש לה בקשה באוזן. כנראה שגרינברג לא אהבה את מה ששמעה וצעקה לו "אני לא רוצה!" בהתנגדות רבה - והסרטון עבר מיד ליד כאש בשדה קוצים. ובכן, אנחנו לא מכירים כלה שלא הייתה לחוצה או עצבנית ביום חתונתה, אבל כשמדובר בכלה מתוקשרת כמו דניאל - כל דבר קטן הופך לסיפור בפני עצמו.

מלבד אותו סרטון מדובר, כל שאר רגעי החופה שהתגלגלו לידינו דרך אותה רשימה מצומצמת של אורחים קרובים היו מלאי אהבה ושמחה. קבלו את אותם רגעים, וגם את הקליפ הרשמי של החתונה שנשלח מטעם בני הזוג וההפקה.