בשבועות האחרונים גילה השחקן, היוצר והבמאי, יהודה בארקן (75) כי הוא נדבק בנגיף הקורונה. לאחר כמה ימים אושפז בבית החולים כשהוא מנשם ומצבו יציב.
 
"אבא שלי במצב בינוני ויציב, לא מורדם כמו שחלק מהפייק ניוז הפיצו", אומר בנו רועי בשיחה עם mako סלבס, "הוא נמצא במיון בהדסה עם קוצר בנשימה, אנחנו מודים לכולם על הדאגה ומבקשים לקרוא פרק תהילים". (מצורף בתמונה).
 
ה"פייק ניוז" עליו מדבר בנו של בארקן הוא פוסט שעלה לפני בצהריים לרשתות החברתיות והפך ויראלי. נטען בו כי מצבו של בארקן קשה והוא מורדם ומונשם. כאמור, המציאות שונה לחלוטין לפי בנו ומצבו יציב.
 
בארקן הוא אחד השחקנים והבמאים האוהבים והמוכרים בישראל במאה הקודמת ומהדמויות הבולטות והמעצבות בתרבות הישראלית. הוא כיכב בין השאר בסרטים "חגיגה בסנוקר", "צ'ארלי וחצי", סדרת סרטי "אבא גנוב" ושלל סרטי מתיחות בשנות ה-80. הוא קיבל את פרס מפעל החיים מהאקדמיה לקולנוע הישראלי.
 
מצב התחלואה בישראל, כידוע, עולה בשבועות האחרונים, כשנשבר שיא לכמות החולים החיוביים שהתגלו ביממה.
משרד הבריאות פרסם היום (שלישי) נתונים שמעידים על כך שמחלקות הקורונה הולכות והופכות לעמוסות יותר, כשבתי החולים שערי צדק, קפלן, הדסה עין כרם ואסותא שבאשדוד הגיעו לתפוסה של למעלה ממאה אחוזים.
 
פרקי התהילים שמשפחת בארקן ביקשה לקרוא: 
תפילה לרפואתו של יהודה ברקן (צילום: צילום מסך)
תפילה לרפואתו של יהודה ברקן | צילום: צילום מסך
 
 
ממשפחת ברקן נמסר בתגובה: "יהודה מאושפז בהדסה, מצבו בינוני ויציב. אנו מבקשים מעם ישראל לקרוא פרק תהילים לרפואתו. בעזרת השם יהיה בסדר".