אחרי מאות אייטמים ואין ספור סיקורים על הגירושים הקשים של הפאוור קאפל דנית גרינברג ואליאב אוזן, בסוף השבוע האחרון התראיין המקעקע למגזין סוף השבוע שלנו וסיפר: "התעייפתי מלנסות לתחזק מערכת יחסים עם בן אדם שחי אותה דרך אייטמים, מסכי טלפון או חותמת בדרכון. אני לא שם". כנראה שגם דנית קראה את הראיון ולא הצליחה להישאר אדישה.

בפוסט שהעלתה לעמוד האינסטגרם שלה, רק שעות ספורות אחרי שהראיון עלה לאתר ולרשתות החברתיות, דנית חלקה עם עוקביה תמונה שלה ועליה כתבה: "Move to spam". בשאילה מעולם המונחים העשיר של שפת הדואר האלקטרוני, אפשר ליחס לאמירה, בתרגום לא ליטרלי, את המשמעות: "אני אפילו לא קוראת את זה". 

View this post on Instagram

A post shared by דנית גרינברג | Danit Greenberg (@danitgreenberg) on

אם לא השתכנעתם, הרשו לנו להפנות אתכם לאזור התגובות של אותו הפוסט. "מה מצאת בו בכלל", כתבה לה אחת מהעוקבות ואחרת ציינה: "לגמרי, להעביר לגריסה". עוקבים אחרים תהו האם יש סיכוי שהשניים עדיין מאוהבים: "נשמע שיש ביניכם עניינים לא סגורים ושלהבת האהבה שלכם עלולה להידלק שוב".

רק נזכיר שגם אליאב החליט לקחת את הדברים לרשתות החברתיות, ובפוסט בו סיפר על הראיון הבלעדי ב-mako סלבס כתב באופן ישיר למדי מסר לגרושתו: "דנית יקרה, היו ימים יפים, היו פחות... אני פונה אלייך בכל לשון של בקשה - הניחי לי. תמשיכי הלאה לחייך, תצרי לעצמך דרך חדשה והלוואי, מאחל מכל לבי, שתהיי מאושרת בה".

אליאב אוזן (צילום: איתן טל)
"פחדתי שהיא תגיד לי שהיא בהריון ממני". אוזן | צילום: איתן טל