בסוף השבוע האחרון כוכבת "הישרדות" והג'ודוקא ירדן ג'רבי (שבעצמה ירדה שמונה קילוגרמים בתקופה האחרונה) נתקלה בסלפי מעלית שהעלתה השחקנית שני קליין. בכוונה להחמיא לה, ג'בי הגיבה בתמימות: "רזית מלא", עם אימוג'י כפיים ואחד גם של לב אדום - אך התגובה התמימה גררה מיני סערה.

שמחה גואטה, יוצאת הריאליטי בעצמה, קראה את התגובה של ג'רבי ולא בדיוק התחברה. אחרי כמה חילופי דברים בהם ג'רבי הספיקה להגן על עצמה ("כוונתי הייתה להחמיא"), שמחה כתבה: "רזית מלא זו לא מחמאה בשום צורה, כמו שלא תגידי לי שמנת מלא - זה על אותו משקל בעיני".

 אם חשבתם שכאן הסיפור הזה נגמר, כנראה ששכחתם מקיומה של האישה שלא תפסח על הזדמנות להביע את דעתה בנושאים שנוי מחלוקת, ליהיא גרינר האהובה. גרינר, גם היא השתתפה ב"הישרדות", העלתה סטורי לעמוד האינסטגרם שלה בו היא פונה לגואטה בעקבות אותה התגובה.

ליהיא גרינר (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של ליהיא גרינר)
"אף אחד לא רוצה שני סנטרים" | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של ליהיא גרינר

"זה נושא שאני מאוד מחוברת אליו ואני מאוד רוצה להביע את דעתי", סיפרה ליהיא תוך כדי שהיא נוהגת בג'יפ שלה. "שמחה אמרה: 'מתי תבינו שאומרים לך שרזית זה לא מחמאה?', זה הכי מחמאה, זה כיף, זאת עבודה קשה".

"יש אחוז מאוד קטן של אנשים שמרזים מדיכאון, מחלה, סטרס, דברים שלא עלינו אבל גם האנשים האלו אומרים 'לפחות רזיתי'. גם מי שעובר גירושים אומר את זה. מי רוצה להיות כבד?". ואז ליהיא עשתה גם חיקוי שלא נשכח: "אני רוצה להיות כבד, אני רוצה שני סנטרים - אף אחד לא יגיד את זה".

שמחה גואטה, ליהיא גרינר (צילום: מתוך עמודי האינסטגרם של שמחה גואטה וליהיא גרינר)
לא ויתרה על ההזדמנות. ליהיא גרינר ושמחה גואטה | צילום: מתוך עמודי האינסטגרם של שמחה גואטה וליהיא גרינר

אם חשבתם שזה יגמר כאן, תחשבו שוב. הסטוריז שפרסמה גרינר בנושא צולמו תוך כדי נהיגה, והיא הסתבכה גם עם הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, שהעבירו לה הבוקר (א') את ההודעה הבאה: "שלום ליהיא, בוקר טוב, כאן נועם קליין דובר הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים. קיבלתי לא מעט פניות בעקבות הסטוריז שצילמת בסוף השבוע תוך כדי נהיגה. אני פונה אלייך כדי להסב את תשומת לבך לכך שהתעסקות בטלפון הסלולרי בזמן נהיגה לא רק אסורה על פי חוק, אלא גם מסכנת חיים. חשוב שתדעי שהתעסקות בטלפון מעלה פי 10 את הסיכוי לתאונת דרכים והוא גם אחד הגורמים המרכזיים לתאונות. מקווה מאד שתקחי לתשומת ליבך ותחדלי מלסכן את עצמך ואת הסביבה שלך בזמן נהיגה. שבוע טוב".

בתגובה לדברים שכתבו הרלב"ד, פרסמה גרינר תגובה ברשתות החברתיות: "מי האנשים המשועממים ששלחו את הסרטונים שלי לרשות הלאומית לבטיחות בדרכים? אני לא נוגעת בטלפון בזמן נהיגה, זה רק מצלם אותי, אני עם ידיים על ההגה. זה כמו לדבר עם עצמי ברכב, אתם רציניים?".