אם גם אתם נתקלתם בשעות האחרונות בפוסטים וסטוריז של סלבס רבים שמביעים הערכה רבה לבחור אנונימי בשם עומר בבי וכותבים דברים בנוסח: "עומר בבי, אתה מושלם" או "עומר בבי, תודה!" - זה לא במקרה.

רבים תהו מי הוא אותו עומר בבי, אדם שאם מנסים לגגל את שמו אין שום תוצאה שיכולה לתת תשובה לשאלה מדוע מפורסמים רבים מודים לו. בשנה החולפת הסלבס נרתמו לקמפיין תרומת מח עצם לרוני, בחורה שגילתה זמן קצר לפני חתונתה כי היא חולה וזקוקה לתרומה דחופה.

עומר בבי- סלבריטאים, ינואר 2020
מתוך הסטורי של אורטל עמר | צילום: מתוך סטורי

רבים יצאו אז בקמפיין "להציל את רוני" ועודדו אנשים לצאת ולבדוק אולי הם יוכלו להציל את חייה של רוני. בקמפיין הגיוס לרוני חיפשו אנשים ממוצא חצי מרוקאי-חצי תימני על מנת להגדיל את הסיכויים למצוא תורם מתאים לרוני. עם התגייסותם של מפורסמים רבים, הגיע והצטרף למאגר התרומות בחור בשם עומר בבי והצטרף למאגר מח העצם - האדם המיליון שמצטרף למאגר.

עומר ודאי לא חשב שהוא יהפוך לויראלי בעצמו כשהגיע להבדק ולהיכנס למאגר התרומות, אך עמותת "עזר מציון" החליטו להודות לו ובעזרת סלבס כמו אופירה אסייג, גלית גוטמן ועוד רבים הפכו את שמו של עומר לנפוץ במיוחד על מנת להעלות את המודעות ולעודד אנשים נוספים להצטרף.

עומר בבי- סלבריטאים, ינואר 2020
מתוך הסטורי של ירדן הראל | צילום: מתוך סטורי
עומר בבי- סלבריטאים, ינואר 2020
מתוך הסטורי של דנית גרינברג | צילום: מתוך סטורי