אלי אילדיס ודביר בנדק (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של eliildis | מתוך "הזמר במסכה", "אינטימי". קשת 12)
צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של eliildis | מתוך "הזמר במסכה", "אינטימי". קשת 12

אחרי אין סוף ניחושים וחיפושים, אמש (שני) גילינו סוף סוף מי מסתתר מתחת לתחפושת הכריש של הזמר במסכה. רוב חברי הפאנל שמו את כל הקופה על המנחה אלי אילדיס, אבל כשהכריש הוריד את המסכה הופתענו לגלות שבכלל מדובר בשחקן דביר בנדק. אבל עם כל הכבוד להפתעה של בנדק, גם לנדב בורנשטיין יש הפתעות משלו, ובשיחה אחר הדחתו של הכריש, הוא העלה על הקו את הניחוש של (כמעט) כולנו.

"אנשים הפציצו אותי", הודה אילדיס הלא כריש, "האמת שעשו בתוכנית עבודה טובה כי שתלו שם הרבה דברים שיכולים להטעות, וגם דביר התארח אצלי בתוכנית רישיון ליהנות והא נהג מחונן. נהג מרוצים לא רע בכלל".

דביר, מה עבר לך בראש כשכולם הימרו על אלי?
"מחמאה גדולה הגוף של אלי. אופירה צעקה כמה פעמים 'הגוף של אלי', אני הולך עם זה".

לפחות עכשיו לא כל הסביבה שלכם חושדת ואתם יכולים להפסיק להכחיש.
דביר: "נגמרו השקרים בחיים שלי, זו רווחה גדולה".
אלי: "האמת שאני הלכתי על התחום האפור, מה אכפת לי, שיחשבו. לא הבנתי מה רוצים ממני בהתחלה ועל מה כולם מדברים, וברגע שהבנתי ניסיתי בהתחלה להכחיש אבל לא האמינו לי. מילא אנשים שלא מכירים אותי, שפנו אליי בפייסבוק ובאינסטגרם, ואמרו לי 'זה אתה'. אבל אנשים קרובים אליי, קרובי משפחה, אנשים שעובדים איתי, היו בטוחים שזה אני, עכשיו לך תכחיש. ראיתי שזה לא עובד ושחררתי, אמרתי יאללה שיחשבו מה שהם רוצים. האמת שמה שהרשים אותי היה השליטה של סטטיק בפרטי הביוגרפיה שלי, היא הייתה לא רק מרשימה אלא גם מרגשת".

View this post on Instagram

עדכון❗ מסתבר שלא... אבל הכריש האמיתי עדיין מחכה לכם (23:00) במהדורת חדשות הספורט

A post shared by ערוץ הספורט (@sport_5) on