אמנם לא קיבלנו הרבה מהריאליטי 2025, אבל מהעיר הבידיונית יצאה אלינו כוכבת אחת אהובה במיוחד, רומי גיאור. עם לא מעט כותרות באתרים, המון המון חברים מפורסמים, לימים היא גם הפכה (גילוי נאות) לכתבת ממולחת אצלנו במערכת mako סלבס ולפני כשבועיים נכנסה ל"אח הגדול".

במהלך הדרך אנשים עשו את החיבור הפשוט והבינו ששם המשפחה של רומי לא סתם מצלצל להם מוכר, היא וגיא גיאור לא במקרה מחזיקים את אותו השם - מדובר בבני דודים מדרגה ראשונה. אך למרות שרומי מסתובבת לא מעט באירועים והשקות וגם גיא ואשתו לירן כוהנר הם חלק בלתי נפרד מהתעשייה - אף אחד לא רואה את השניים ביחד.

אם תעשו חיפוש קל בעמודי האינסטגרם הפעילים של כוהנר ורומי תגלו שהשתיים לא עוקבות אחת אחרי השניה, אפילו לא מתוך נימוס. עכשיו כשרומי מועמדת להדחה בתוך הבית, אולי היה עוזר לה תמיכה של עוד מפורסמים כדי להישאר, אבל לא נראה שיש לה מה לבנות על המשפחה המפורסמת.

View this post on Instagram

A post shared by Romi Geyor (@romigeyor)

מקורבים מספרים למערכת mako סלבס כי דיירת בית "האח הגדול" ממש אבל ממש לא בקשר עם בן הדוד שלה ואשתו לירן, ואפילו יותר מזה. "אבא של גיא ואמא של רומי אחים", מספר מקורב, "היה שם פיצוץ גדול, המשפחה התפלגה ומאז רומי וגיא לא בקשר בכלל".

מקורב אחר מוסיף: "כשהם נפגשים במקרה באירועים של עבודה הם אומרים שלום מנומס, אבל בפועל רומי וגיא בכלל לא בקשר". לא די בזאת, אותו אחד מספר לנו: "לגיא ולירן יש כבר שני ילדים ורומי לא ראתה אותם אפילו פעם אחת".

ולמרות שזה נראה כאילו מדובר במשהו מובנה שאולי לא מטריד מידי את הצדדים, דעו שאם תשאלו בסביבתה של רומי, תגלו שהרוחות עוד לא שקטו מהפרשה. "דווקא בגלל שהיא בתחילת דרכה בתעשייה ורוצה להיות חלק ולהתפתח, וגיא ולירן כבר חלק בלתי נפרד, זה מאוד מבאס שאין ביניהם שום קשר".

View this post on Instagram

A post shared by Liran Kohener Geyor (@liranko)

מטעמה של רומי גיאור סירבו להגיב על הדברים.

מטעמם של לירן וגיא נמסר: "רומי קרובת משפחה רחוקה ואהובה. אני לא מודע לשום סכסוך משפחתי ואנחנו מאחלים לרומי בהצלחה ב"אח הגדול".