עוד הרבה לפני שנגיף הקורונה פרץ לחיינו וגרם ללא מעט בעלי חנויות להישאר בבתיהם, מהפכת הקניות הזולות באתרים הסינים עשתה את דרכה לישראל הרחוקה. רק לפני כמה חודשים סיפרנו לכם כי דגמי בגדי ים ששי מיקה יפרח מכרה באתר שלה במחיר של 350 ש"ח, ניתן היה למצוא באתר" SHEIN" ב-26 שקלים בלבד, מה שהתחיל מתקפה לא קטנה על זוכת "האח הגדול" ברשתות החברתיות. כעת עוקבות וקונות גילו כי גם את חליפות הספורט של עינב בובליל אפשר להשיג בזול.

בדומה ללא מעט סלבריטאיות, בובליל החלה למכור בגדים דרך האינסטגרם שלה. בעוד היא מציעה לעוקבות שלה חליפות ספורט מחטבות ב-440 שקלים לסט, הלקוחות טוענות שהאתר הסיני המוכר מציע את אותם הדגמים ב-79 שקלים - ותוקפות: "היא חיה בסרט רציני - אבל מוכרת כמו גדולה, כל מה שהיא תצייץ בנות יקנו בלי למצמץ".

"הזייה", כתבה אחרת ואילו נוספת הוסיפה: "עלה לה", ונענתה: "הכי עצוב הבנות המפגרות שקונות ממנה, אין יותר מרתיח מזה, תקעה מחיר". שכבר למדנו להכיר את בובליל חסרת העצם בלשון בעונה הראשונה של "האח הגדול", היא ממש לא נשארה חייבת וענתה לכולן.

​עינב בובליל (צילום: צילום מסך מתוך עמוד האינסטגרם של עינב בובליל)
חליפות הספורט של בובליל | צילום: צילום מסך מתוך עמוד האינסטגרם של עינב בובליל

"קודם כל אציין ואומר שיש בנות דוחות שחושבות שהפייסבוק או האינסטגרם זה המקום להוציא את כל המרמור שלהן", פתחה בובליל את דבריה ברשתות החברתיות והמשיכה: "יש לכן משהו טוב להגיד? בבקשה. אם לא, תעברו הלאה - די עם התופעה הזאת, מה נהיה?".

"אני לא יכולה לתקן את העולם, נכון, יש דומה בשיין, הכל יש בשיין או באתרים אחרים, בפועל זה אפילו לא דומה לדבר האמיתי. החליפות שאני מוכרת הן עיצוב ישראלי: הבד נקנה בארץ, המתפרות בארץ, השיווק בארץ. הכל כחול לבן... מי שבא לה לקנות בגד שמרגיש כמו בריסטול על הגוף בבקשה, ומי שבא לה סטייל, איכות ולפרגן לעסקים ישראליים, מוזמנת".

​עינב בובליל (צילום: צילום מסך מתוך עמוד האינסטגרם של עינב בובליל)
"חיה בסרט". בובליל מותקפת | צילום: צילום מסך מתוך עמוד האינסטגרם של עינב בובליל
​עינב בובליל (צילום: צילום מסך מתוך עמוד האינסטגרם של עינב בובליל)
אף פעם לא נשארת חייבת. עינב עונה | צילום: צילום מסך מתוך עמוד האינסטגרם של עינב בובליל
​עינב בובליל (צילום: צילום מסך מתוך עמוד האינסטגרם של עינב בובליל)
אנקדוטה קצרה. | צילום: צילום מסך מתוך עמוד האינסטגרם של עינב בובליל