חשבתם שכל הדרמות מ"הישרדות VIP" מאחורינו? כנראה שלא. אחרי שקול של אחד המושבעים נפסל בשידור חי ואסי בוזגלו הצליח ברגע האחרון לגבור על ישראל אוגלבו ולזכות בתואר "השורד האחרון", מעריציה של ירדן ג'רבי לא מרפים מהעובדה שהפייבוריטית שלהם לא ניצחה - והחליטו לגייס מיליון ש"ח עבורה במימון המונים.

ג'רבי, אם תהיתם, שמעה על היוזמה שחיממה לה את הלב (וכבר החלה לצבור תאוצה ואנשים אכן שמים כסף, אם תהיתם), אך האלופה האולימפית החליטה שכל סכום שיצליחו לגייס בקמפיין - היא תתרום לילדים חולי סרטן. "לקראת גמר הישרדות הגיעו אלי לא מעט פניות שעסקו במקרה בו לא אסיים עם התואר ״השורדת האחרונה״, בין היתר, קיבלתי הצעות גיוס המוני אחר מיליון שקלים כאות הערכה", היא כתבה.

ירדן ג'רבי (צילום: פול סגל)
תתרום את הכסף. ג'רבי | צילום: פול סגל

"אין לי דרך להסביר עד כמה זה חימם לי את הלב, האמפתיה והחמלה שלכם הצליחה להדהים אותי בפעם המי יודע כמה. באותה נשימה, עד כמה שההפסד כאב ותסכל אותי, לא הצלחתי לדמיין קבלת כסף מהאחר", המשיכה ג'רבי,  התמדתם בעקשנות מעוררת הערצה שגרמה לי לחשוב על פתרון באמצעותו כל הצדדים יהיו מרוצים. החלטתי לקבל את ההצעה בתנאי שכל הכסף שיגוייס יתרם לילדים חולי סרטן בבית חולים העמק בעפולה, מי שעוקב אחרי יודע שזו תקופה ארוכה שאני תומכת, מחזקת ומלווה את אותם גיבורים וגיבורות. אם תרצו לקחת חלק בתרומה חפשו 'מיליון לירדן ג׳רבי'".

_OBJ