שבוע חדש עומד בפתחו וכבר נטלי דדון הצליחה להרתיח לא מעט מהעוקבים שלה. בתמונה חדשה שפרסמה דדון מתוך חופשה עם בן הזוג, עמית פרליס, היא הצטלמה בבגד ים, כשברקע קיר מאבן, וכתבה את התיאור הבא: "כשעושים לי בת מצווה ולא מעדכנים שזה בכותל". 

האזכור לכותל, על אף שהתמונה לא צולמה שם באמת, גרם ללא מעט מעוקביה של דדון לאבד עשתונות. "את צריכה להתבייש שאת מעלה כזאת תמונה טמאה ודוחה ומשווה אותה לאבני הכותל הקדוש", כתבה גולשת אחת ואחרת הוסיפה: "איך את מעזה לדבר בחצי ערום על המקום הכי קדוש? ממליצה להחליף סטטוס".

"תתביישי לך! תתפשטי כהרגלך, את כרגיל עם תחת בחוץ, אבל אל תכתבי את המקום הקדוש בעולם, הכותל. כמה נמוך עוד תרדי בשביל תשומת לב?", כתבה אחת אחרת וכמוה עוד רבים. דדון, כמובן, לא נשארה אדישה לעשרות התגובות והפניות שקיבלה - וכתבה הבהרה.

View this post on Instagram

A post shared by Nataly Dadon (@natalydadon)

"אלוהי ההומור! תחזיר לאנשים את הקלילות והיכולת לצחוק. חלאס לחכות בפינות! לא מצחיק אתכם? דפדפו. מה אתם נעלבים ומעליבים? איזו היסחפות והתקפה", כתבה דדון. "יש אלוקים, הוא אחד ויחיד והוא ישפט, לא אתם. שמרו על הפה לפני שאתם שומרים על הכותל אותו אני מכבדת יותר מכם. אמן תשתמשו בדת לטובה ותנהגו על פניה היפות של התורה ולא על מנת לכפות ולפגוע ברעך. על אף הפניות הרבות, אין בכוונתי למחוק דבר. כל אחד ואחת יהיו מי שבא להם, איך שבא להם ואת האמונות שלכם אל תכפו על אחרים. שבוע טוב, צדיקים"