כנראה שבימים אלה לא תוכלו למצוא הפקה טלוויזיות יותר סוערת מהפקת "גולסטאריות" מבית HOT, שאחרי עונה רצופת דרמות מתמודדת ברגעים אלה עם תפנית של ממש בעלילה – עם השתתפותה המפתיעה של ליהיא גרינר בפרק הסיום של התוכנית.

כזכור, העונה התחילה בסערה גדולה שעוררה גרינר, שהייתה אמורה להשתתף בתוכנית ופרשה יממה לפני תחילתה – בגלל פערי שכר לכאורה. גרינר תקפה את ההפקה בתוכנית הרדיו "מעירים את המדינה", וטענה שרוסלנה רודינה ואוטל עמר קיבלו שכר גבוה ממנה "בגלל שהיא המליטה תינוק מבן אל וזאת המליטה מאייל". כעת מסתבר שאחרי סליחות שלא התקבלו ותביעה שמרחפת ברקע – ליהיא חוזרת בענק למגרש – ומגיעה להשתתף בפרק הגמר של העונה.

בסרטון שהגיע לידינו מסט הצילומים נתן לראות את קבלת הפנים שערכו המשתתפות לגרינר, ובין רבות שקמו לחבק את כוכבת הראליטי – רוסלנה ואורטל בחרו להישאר ישובות על הספה, וניסו להימנע מאינטראקציה עם הכוכבת. ומה לגבי פערי השכר? תרשו לנו להניח שליהיא לא הייתה חוזרת לתוכנית בלי תמורה מכובדת על עבודתה. מצפים לראות מה עוד יקרה שם.

ליהיא גרינר בהפקת גולסטאריות (צילום: יח"צ)
חזרה בענק. ליהיא גרינר | צילום: יח"צ
סוכנות live המייצגת את ליהיא גרינר מסרה: "מודים להפקת גולסטאר שמבינים את הערך שליהיא מביאה איתה ואת הטלוויזיה שהיא מייצרת. ליהיא מאוד שמחה לחבור לחברות שלה לתוכנית".