הבוקר (א') ואחרי לא מעט שנים של שמועות, שרית חדד שמה סוף לשמועות והחליטה לצאת מהארון. בשיר חדש שהוציאה ונקרא "אהבה כמו שלנו", חדד שרה על הזוגיות שלה, שהסתירה בשנה וחצי האחרונה מעין התקשורת, עם תמר יהלומי.

חדד, בת 42, אמא לשתי בנות, מנהלת בשנים האחרונות מערכת זוגית עם יהלומי (27), ומי מכם שעקב באדיקות (כמונו) אחרי הסטורי שלה, ראה בוודאי שיהלומי נכחה בסיבוב ההופעות האחרון שלה בפארק הירקון בתל אביב, ועמדה בשורה הראשונה כאחרונות הגרופיות שלה.

יהלומי כתבה את המילים ואת הלחן לשיר החדש של חדד וגם את השירים "תצא לי מהראש" ו"מתפללת", שניהם של חדד. מלבד זאת, היא כתבה שירים גם לאייל גולן, עומר אדם, עדן בן זקן, אגם בוחבוט, דודו אהרון, עידן רייכל, איתי לוי ועוד רבים.

שרית חדד 2021 (צילום: יהונתן ולצר - סינק סטודיו )
חדד ויהלומי מתוך הקליפ החדש | צילום: יהונתן ולצר - סינק סטודיו

יהלומי, שהוציאה לפני חודשיים סינגל בכורה ״מי אני״ הגיחה לחיינו בשנת 2011 במסגרת העונה התשיעית של "כוכב נולד". באותה עונה זכתה חגית יאסו ואילו יהלומי פרשה בקול רעש גדול לאחר שנחשפה פרשה שטלטלה את העונה כולה. רגע לפני חצי הגמר עלה חשד כי יהלומי קיבלה קולות לא כשרים על חשבון המתמודד לירון רמתי. מבדיקת המערכות התברר כי אכן נעשו זיופים בהצבעות ובסופו של דבר אביה הודה כי רכש 200 מכשירים סלולריים והצביע לבתו 2,000 פעמים ללא ידיעתה.

עקב כך, פרשה יהלומי מהתכנית והחלה בקריירה ענפה של כתיבה ושירה. בין השאר, שרה עם מושיק עפיה את הלהיט "בסוף הדרך". שנתיים לאחר התפוצצות הפרשה אמרה בראיון למגזין mako כי "רציתי שקט נפשי, לראות מה קורה איתי ועובר איתי. לקחתי שנה של שקט. ההפקה רצו שאשאר, הם היו מדהימים והיה כיף איתם, אבל לא הרגיש לי שזה מה שאני צריכה לעשות. רציתי לעזוב את זה בצד".

על חייה הפרטיים אמרה אז: "אני מתאהבת מהר. יש לי קשר חזק לכל מה שקשור לאהבה, רומנטיקה או חברים. בגלל שאני מתאהבת מהר יש לי בעיה למצוא אהבה. זה קורה בתקופות וכשזה קורה אני הכי בפנים במערכת יחסים, ולא יוציאו אותי משם. בחיים לא יצאתי עם מישהו בגילי. זה חוק".

עוד סיפרה אז כי "יצאתי עם מישהו במשך שנתיים שמאוד אהבתי. זה היה בכיתה ח', הוא היה בי"ב ומשום מה היה לנו את אותו ראש בוגר. כשאתה מתאהב והאדם שמולך מחזיר לך אהבה אז אתה מבין מה אתה שווה בעצם".

View this post on Instagram

A post shared by Tamar Yahalomy | תמר יהלומי (@tamaryahalomy)

View this post on Instagram

A post shared by Tamar Yahalomy | תמר יהלומי (@tamaryahalomy)