ליהיא גרינר (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של ליהיא גרינר)
תמיד נותנת. גרינר | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של ליהיא גרינר

אם היינו יכולים לשבת ולהקשיב לפנינים שיוצאים לליהיא גרינר מהפה 24/7, אין ספק שהיינו עושים את זה וזונחים כל דבר אחר שיש לנו בחיים. אז אולי להיות צמודים אליה זה פחות אפשרי, אבל גרינר הגיעה להתארח בפודקאסט "כמעט מפורסמים" ברדיו תל אביב, אותו מגישים חברינו למערכת, צליל הופמן ועדן יואל.

ליהיא, כמו ליהיא, לא חסכה ואמרה את כל מה שהיא יודעת וחושבת. טוב, אולי לא הכל, אבל כל מה שהיא רק יכלה לומר - נאמר. באחת השאלות, כשנשאלה על קארין עליה בבית "האח הגדול", היא מיהרה להביע את דעתה בתור מי שעשתה לא מעט סקנדלים בבית ההוא ואף הוסיפה וסיפרה את מה שהיא חושבת ויודעת על הזוגיות של תקוה וליאור: "היא בחרה בגבר מה זה לא טוב שם. היא באה במטרה להיות בזוגיות שמה (בבית האח הגדול, י.ה.א) וכשעושים את זה – זה לא עובד. כשאתה לא רוצה - זה מגיע בהכי אמיתי. אני באתי מאורסת, בואו!".

גם תקוה וליאור. תקוה לא באה במטרה להיות בזוגיות ופתאום היא הייתה הדבר הכי מבוקש רומנטית בבית.

"לא אהבתי את הזוגיות הזאת. לא אהבתי את ההתנהגות של ליאור. הוא ניסה באמת להיות מאוד אמיתי והוא סיפר לה, וקשה לו, והמשקל ו-וואטאבר אבל האם זה באמת זה?".

את חושבת שלא? שזה לא עניין של משיכה?

"קודם כל, תקוה מאוד מושכת. היא מאוד יפה, עכשיו הייתי איתה ב'גולסטאריות'. אבל אני חושבת על הכול, על כל החבילה. אני אגיד לכם סקופ: אני די חושבת שהוא מאוהב בתקוה, והוא מאוד רוצה אותה, והיא לא אותו. במיוחד היום. הם חברים מה זה טובים היום, הם בקשר ממש טוב. ואני לא אהיה מופתעת אם כן הם יתחילו לצאת אבל לא כדאי כי שום זוגיות באח הגדול לא שורדת אז עדיף לוותר על זה".

תקוה גדעון, 2020 (צילום: אינסטגרם - tikvagidon)
"הוא מאוהב בה לדעתי, היא לא רוצה אותו" | צילום: אינסטגרם - tikvagidon

אם לא די בכך, ליהיא סיפרה שעקבה אחרי אסי עזר - אך היא הסירה עוקב בעקבותיו. "אני באמת מתה עליו, אבל לאסי הייתה תקופה שהוא רצה פשוט להעלות את מספר העוקבים שלו. הוא התחיל לעקוב אחרי, אמרתי 'איזה כיף, אסי עוקב אחרי!'. החזרתי לו עוקב ואחרי כמה ימים שמתי לב שהוא הסיר ממני ומעוד סלבס עוקב, הוא עשה את זה בשביל טיזינג ובשביל שיעקבו אחריו. אני מה זה נעלבתי, ברור שהסרתי עוקב בחזרה, אבל אנחנו עדיין אוהבים".

כמעט מפורסמים זמין לשמיעה ב"רדיו תל אביב", "ספוטיפיי" וב"אפל פודקאסט".