לפני כמעט שנה, בחודש יולי שעבר, סיפרנו לכם לראשונה שישראל אזולאי עזב את הבית. ישראל וג'קי אזולאי היו נשואים במשך 15 שנים והביאו לעולם ארבעה ילדים משותפים, אך אחרי לא מעט עליות וירידות בקשר, הם החליטו לחיות בנפרד.

עזיבתו של ישראל הגיעה עם הזמן גם לדיונים ברבנות, והשניים לא הסתירו את התחושות וסיפרו את מה שהוביל אותם להגיע למצב הנוכחי, תוך כדי שהם מדברים אחד על השניה בכבוד הדדי. "אני קמתי ועשיתי את הצעד הזה ונפרדתי, אבל זה לא אומר שיצאתי לחפש את עצמי", אמר ישראל בפרק ששודר בסדרה "אחותי ג'קי". "ג'קי אומרת שזה בשביל להיפטר מהילדים, אבל זה לא זה. התמלאתי ולא היה לי לאן לשפוך את זה. הייתי חייב את השקט, את הלבד שלי".

ג'קי צפויה לצאת למסע חדש בחייה ובקרוב תצטלם ל"הישרדות VIP", רגע אחרי שהתחדשה בניתוח להגדלת החזה. ג'קי וישראל עדיין לא גרושים כדת וכדין, אך רגע לפני ההמראה שלה, היא הגיעה לבית המשפט לענייני משפחה, פגשה את ישראל וחתמה על הסכם גירושים כשהיא מלווה בעורכת הדין שלה, דלית יניב מסר, מומחית לדיני משפחה וירושה. הסכם זה, כאמור, לא הופך את ג'קי וישראל לגרושים כדת וכדין, אך ההסכם נועד על מנת להסדיר את כל הסוגיות הקשורות לפרידת בני הזוג, במיוחד לאור העובדה שג'קי לא תהיה בישראל בחודשים הקרובים.

ג'קי אזולאי (צילום: פרטי)
ג'קי אזולאי בבית המשפט לענייני משפחה בפתח תקווה | צילום: פרטי