לא הרבה זמן עבר מהרגע בו דיירי בית "האח הגדול" יצאו מהבית הכי מוגן בישראל היישר אל החיים האמתיים, רק שהפעם, ובגלל המגפה העולמית שהתפרצה, לא הרבה חיכה להם שם בחוץ. בערב הגמר תקוה גדעון זכתה במיליון ובלב של ליאור דואק, וירדן אדרי נאלצה להסתפק במקום השני והמכובד.

אדרי עלתה לשידור הלייב של אמירה בוזגלו, "שמח בבידוד", שעולה בעמוד האינסטגרם הרשמי של mako, וענתה על כל השאלות הקשות שהופנו כלפייה. "בתוך הבית לא ידעתי אם אוהבים אותי בחוץ. חשבתי שלא אוהבים אותי בכלל, בגלל האינדיקציה שקיבלתי מתוך הבית".

"הכסף לא מעניין אותי", סיפרה ירדן המהממת מול אלפי המעריצים שצפו בה בלייב, "לא הגעתי לתכנית כדי לקחת את המיליון וזהו. יש דברים שאני לא אעשה בשביל כסף - המיליון הזה הגיע לתקוה".

View this post on Instagram

A post shared by JORDI (@iyardenedri) on

למה כל כך פרגנת לה?

"הייתי מפרגת לכל אחד שהיה זוכה מהדיירים. הסיבה היא מאוד פשוטה - כולנו עברנו דרך. תראי אנחנו בני אדם שונים, לא נולדנו אותו דבר. התגובות שלי והתגובות שלה הן שונות ואת יודעת, כנראה שהיא הייתה צריכה את זה יותר ממני. אני לא שואלת למה ואיך, באהבה".

תשמרי על קשר עם תקוה?

"לא דיברנו מאז".

מה בנוגע לכל הדברים שליאור אמר לך, אפילו בזמן שניהל מערכת זוגית עם תקוה?

"אני יודעת שאני אחראית רק על מה שיוצא לי מהפה. זה לא משנה מה הצד השני אומר, זה משנה איך אני מגיבה ואני אגיד ל את האמת - זה לא עשה לי כלום. לא עניין אותי בשום צורה.

באותו רגע שהוא אמר לך שדברים היו יכולים להיות אחרת בשבילכם, למה לא הלכת ואמרת לתקוה?

"ממש ממש לא, אני לא במקום של לסכסכך ולהיכנס בינהם. זה כנראה נפלט לו. הכל טוב. אני לא זוכרת בכלל מרוב שזה ישן".

את מפרגנת להם? אם הם מתחתנים את מגיעה?

"קל, ברור שאני מפרגנת להם. אם ליאור ותקוה יתחתנו, אני מאמינה שכל דיירי בית 'האח הגדול' יהיו מוזמנים. אני אשלח להם מעטפה".

View this post on Instagram

A post shared by Lior Duek | ליאור דואק (@lior._.duek) on

מאז שיצאת מהבית, את ואיתי לוי דיברתם?

"אמירה אני מבטיחה, אם יהיה משהו אני אספר לך. אין כלום ואין שום דבר".