אחרי שבשבוע שעבר התפוצצה פרשת הקטינה בת ה-16 במלון "הים האדום" באילת שנאנסה על ידי לא פחות מ-30 גברים שעמדו בתור מחוץ לחדרה כשהיא מחוסרת הכרה, בסוף השבוע האחרון, מלבד הפגנות במוקדים שונים בארץ, נרשמו לא מעט וידויים וקריאות תמיכה על ידי הסלבריטאיות ברשתות החברתיות. קורין גדעון ניצלה את המצב וחשפה את מין העובר שבבטנה, מירב ישראל שיתפה סיפור מהעבר ואילו בוקי נאה החליט לקרוא לנאנסת שיכורה.

בפוסט ששיתף כתב הפלילים ויוצא "הישרדות" בעמוד הפייסבוק שלו, כתב בוקי נאה לעוקביו: "אלפי נשים ברחבי הארץ הפגינו ביום חמישי נגד שלושים אנסים שלא קיימים. זה נורא שילדה שיכורה בת 16 יורדת לאילת 'לבלות', שותה אלכוהול כמו חזיר ומקיימת יחסי מין עם שני גברים מבוגרים ממנה", בלי להתבייש המשיך בוקי: "זה נורא שהיא חושבת שזה בסדר, זה נורא שהיא 'מתעוררת' ומתרגזת רק כשמציעים לה לראות את הסרטונים שצולמו".

רוסלנה רודינה, שמכירה את נאה באופן אישי וחולקת איתו את התואר "יוצאת הישרדות", קראה את דבריו של כתב הפלילים האגרסיבי והשיבה לו קבל עם וסטורי בלי לחשוב פעמיים: "אדון בוקי, יש לנו היכרו אישית ותמיד ברוח טובה ובחיוך, אבל כאן עברת את הגבול בצורה הכי זוועתית כמו שרק אתה יודע. לא ידעתי שהיית עד באותה הלילה ועקבת אחרי הנערה שלטענתך שתתה כמו חזירה וגם אם שתתה, זאת לא סיבה לאנוס אותה!".

 

רוסלנה רודינה בצילומי הלבשה תחתונה. יוני 2020 (צילום: אלירן אביטל, יחסי ציבור)
"נראה לכם סבבה לגעת בבחורה שלא יכולה להגיב?". רוסלנה לא שותקת | צילום: אלירן אביטל, יחסי ציבור

"אתה בתור אבא, אדם מבוגר או וואט אבר - איך אתה מסוגל לכתוב את הזוועות האלה ולהפנות כלפייה אצבע מאשימה? אני אומרת לך חד וחלק, לכל הגברים: זה שבחורה שיכורה מתה או לא מתה לא אומרת שיש לכם זכות לעשות מה שבזין שלכם. נראה לכם סבבה לגעת בבחורה שאין לה יכות להגיב בשום צורה גם אם יתהפך העולם? וכן אנשים עושים טעויות בחיים ומתחרטים עליהן אבל בשום צורה ובשום מצב לא אונס! בוקי אני מתביישת לקרוא את מה שכתבת ומאמינה שתגיע התנצלות". גם אנחנו מחכים, רוס.