עדי ביטי ונועה קירל, פברואר 2020
ככה זה כשיש שתיים. עדי ביטי ונועה קירל חולקות חדר | צילום: מתוך סטורי

בתחילת החודש דיברנו לא מעט על הגיוס של נועה קירל ועדי ביטי לצבא. שתי כוכבות הפופ שהתחילו את הדרך שלהן להפוך לזמרות מצליחות מגיל צעיר התגייסו אמנם בהפרש של כמה ימים, והחיול שלהן והתחלת השירות לא היו צמודים כפי שתוכנן תחילה, אך בפועל שתיהן התחילו את הטירונות באותו הבסיס לפני ימים ספורים.

את הימים האחרונים השתיים מעבירות בטירונות במחנה 80 בדרכן אל שירות משמעותי בלהקה צבאית. אם חשבנו שהן הולכות להיתקל אחת בשניה בזמן החופשי בשק"ם או באירועי יחידה כאלה ואחרים, גילינו שהקשר בינהן דווקא הרבה יותר צפוף.

כנגד כל הסיכויים, או שאולי דווקא באופן הכי מתבקש שניתן לחשוב עליו, ביטי וקירל חולקות את אותו החדר בטירונות. כלומר, הן קמות יחד, הולכות לישון יחד ומעבירות את רגעי הקושי, החוויה והגעגועים למשפחה ולבני הזוג אחת עם השניה.

עדי ביטי ונועה קירל, פברואר 2020
מי ישנה למטה ומי למעלה? | צילום: מתוך סטורי

על פי מקורבים ובגלל מעמדן בצה"ל כמפורסמות, השתיים קיבלו כל אחת מהן חדר לבד לתקופת הטירונות, אך יומיים אחרי הן כבר ביקשו בעצמם לעבור לחדר משותף יחד. הסיבה: פחות נעים להן להיות לבד ובמערכת הצבאית התחשבנו ונענו לבקשתן.

בלי שהתכוונו, השתיים שמו מאחוריהן את השמועות על יריבות ומתיחות ששררה ביניהן ואת הימים החשובים ביותר בשירות, הן יעבירו אחת עם השניה מסביב לשעון.

נועה קירל מצדיעה, פברואר 2020
נועה קירל ביום הגיוס | צילום: רומי גיאור
עדי ביטי התגייסה לצה
גם היא הצדיעה. עדי ביטי רגע לפני שעלתה על מדים | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12