אם חשבתם שחדשות על ניתוח מתיחת הבטן של ליהיא גרינר והתגובות עליו הסתיימו, תנו לנו לעדכן אתכם כי על העקיצה של לירז אסייג, שהתגרתה בגרינר והפופיק החדש שלה כשהעלתה תמונה בהלבשה תחתונה בה היא מתפארת בו, יש הרבה מה לומר.

כזכור, גרינר עברה ניתוח בשבוע שעבר ובו נפרדה מה"פאוץ'" שלה, אחר כך השוויצה בתוצאות המעלפות, וגררה תגובה מלא אחרת מלירז אסייג. בשיחה איתנו אסייג דווקא הסבירה: "לא הייתה שום כוונה לליהיא, הכוונה היחידה שלי הייתה זו שתמיד אני מכוונת אליה - להראות לעוקבות המושלמות שלי שאין מקום להסתיר ולהתבייש בגוף שלך".

לירז אסייג נגד ליהיא גרינר (צילום: מתוך instagram)
צילום: מתוך instagram

כעת הגיע תורה של גרינר להגיב, וכמובן שהיא לא חסכה. "אני לא הרגשתי עקיצה ‏כי אנחנו די חברות. ‏לקחתי את זה הכי בקטע הומוריסטי כי תכלס ככה זה נראה", סיפרה הכוכבת בשיחה עם mako סלבס, "‏אבל היא שכחה דבר מאוד מאוד חשוב - ‏אני אחרי שלוש לידות".

"‏היא עדיין לא עברה לידה אחת או היריון מלא אחד. ‏נראה לאן הבטן שלה תגיע אחרי הלידה ואם היא תוכל לראות בכלל את הפופיק או את הפות שלה", המשיכה ליהיא, "הניתוח שעשיתי זה ניתוח שבדרך כלל עושים כשסוגרים את הבסטה אחרי לידות. ‏אחרי שהיא ‏תניק שלושה ילדים נראה אותה לא נכנסת לחדר ניתוח".

לירז אסייג נגד ליהיא גרינר (צילום: מתוך instagram)
צילום: מתוך instagram

"חבל שהיא סתם דיברה ככה כי באמת אני רואה אותה עוד כמה שנים מורידה את כל המשקל ואת העודף עור. ‏היא עדיין ילדה לדעתי, ‏שכחה שאני אמא. תכלס מה שיש לה עכשיו היא יכולה להוריד ולחזק. ‏אחרי לידות ובמיוחד לידה קיסרית - אין דרך לחזק את החלק התחתון הזה של הבטן. עכשיו יש לי פופיק שמח ואני יכולה גם ליראות את הפות שלי. שזה ממש מרגש".