אנחנו עדיין מנגבים את הדמעות אחרי שידור הקטע בתכנית "הכוכב הבא לאירוויזיון" בו בן אל תבורי החליט להתנצל בפני אורטל עמר ולהקדיש לה את השיר "תודה" של רז חדד. ללא ספק מדובר ברגע טלוויזיוני שאף אחד לא ראה מגיע - ורבים מייחלים לקאמבק בין השניים.

בראיון למגזין סוף השבוע של mako סיפרה עמר על הרגע: "זה שבר אותי כי השיר מבחינתי סיכם מעבר מחושך לאור, מרוע וריבים למשהו חיובי, לתחושה שאפשר אחרת. היו בינינו משחקי אגו וקרבות שנובעים מרגשות, מכעס של פרידה, מלחץ תקשורתי גדול ומאנשים מסביב, ואחרי תקופה שבה הצלחנו יותר לתקשר זו הייתה הדרך הכי טובה שלו להודות לי. הוא בכל זאת זמר, המוזיקה מבחינתו היא הביטוי הכי טוב".

מקורבים לשניים מספרים לנו כי בן אל ואורטל נמצאים בקשר יום יומי ודיברו לא מעט סביב שידור הקטע המרגש. כעת הגיע תורו של תבורי לספר על הצד שלו ובפוסט ארוך בחשבון האינסטגרם שלו הוא כתב כי: "בשנים האחרונות למדתי הרבה על עצמי. למדתי מי אני ומה אני. אני בסך הכל בן אדם, בדיוק כמו כל אחד ואחת מכם. בשנים האחרונות למדתי איך לא לפעול מאגו וכמה החרא הזה משפיע לנו על החיים!".

"חשבתי שמי כבר יבוא לחגוג לי?" (צילום: ערב טוב עם גיא פינס, קשת 12)
ריגשו רבים. אורטל עמר ובן אל תבורי אחרי הסולחה | צילום: ערב טוב עם גיא פינס, קשת 12


"למדתי שקנאה צריכה להיות רק טובה וזה טוב שיש קנאה - כי יש לאן לשאוף", המשיך בן אל. "למדתי שאני בסך הכל אדם קטן בעולם גדול מלא בהפתעות... עשיתי תיקון והבאתי ילד מדהים מאמא מדהימה, כמו שאני תמיד אומר".

"אז בשביל מה הפוסט הזה? בשביל מה עשיתי את כל זה אתמול בתכנית?", הוסיף תבורי, "רק בשביל להראות לכם שלבקש סליחה ולהודות לבנאדם מול 600 אלף אנשים לא מוריד ממך שום דבר... אגו זה השטן, אל תתנו לו להרוס לכם עולמות".

בן אל תבורי, אורטל עמר (צילום: מתוך האינסטגרם של אורטל עמר)
בן אל תבורי, אורטל עמר | צילום: מתוך האינסטגרם של אורטל עמר