רגע לפני שהפסטיגל המוכר, שחוגג השנה 40 במהדורה מיוחדת עם עשרות כוכבים מכל הזמנים, יעלה כפי שנהוג בימי קורונה, זוכת העונה האחרונה של "האח הגדול", תקוה גדעון, שיתפה בתהייה שעלתה בה בזמן שצפתה עם אחייניה בפסטיגל.

גדעון ציינה את העובדה שהתבהרה לה בעקבות שיחה תמימה עם אחייניתה שאין "ילדים חומים" בפסטיגל, היא אמנם עשתה זאת במאופק ומיהרה להבהיר שהיא לא ממהרת לזעוק "גזענות", אבל יחד עם זאת, גדעון הבהירה שמשהו צריך להשתנות.

תקוה גדעון (צילום: instagram)
יצאה נגד הפסטיגל. תקוה גדעון | צילום: instagram

בפוסט שהעלתה כתבה תקוה לעוקביה הרבים, "הרבה זמן שלא עשיתי בייביסיטר. כאילו שקיבלתי פטור מזה יחד עם המיליון. השבוע הלכתי לאחיינים שלי שחיכו רק לי בשביל שנראה יחד את הפסטיגל. הצטופפנו יחד על ספה אחת אני, הם וכמה חטיפים. ראינו אמנים מוכשרים ששרים, ילדים מתוקים שרוקדים. ואפילו 'הפגנה קטנה' של הילדים.

"קים אחיינית שלי, בת 5.5, אמרה שהיא גם הייתה רוצה להיות בפסטיגל. חייכתי אליה ואמרתי לה 'גם את תהיי'. התשובה שלה השאירה אותי ללא מילים. 'אני לא יכולה, אין ילדים חומים בפסטיגל'. ילדה בת 5.5 גרמה לי לתהות עם עצמי איך זה הגיוני שבפסטיגל שמביא מגוון של אמנים לא מצאו לנכון להביא ילדים מכל קשת האוכלוסייה. אני לרגע לא באה וצועקת 'גזענות'. נהפוכו. רק רוצה שגם אחיינית שלי או כל ילד 'חום' אחר יכול להמשיך לחלום שגם לו יש מקום". אנחנו איתך.