כוכבת הרשת והשחקנית קים אור אזולאי הציגה לא פעם בפני התקשורת את מערכת היחסים הקרובה שלה עם בני משפחה, ובעיקר עם סבתא וסבא שלה. היא הגיעה עם סבתא לא פעם לאירועים מתוקשרים ואפילו לתכניות אירוח, ותקופת הקורונה מנעה מהן להתראות.

במשך שבועות ארוכים קים נמנעה מלראות את השניים, אך ב"חדשות הבוקר" עם נסלי ברדה שודר רגע מרגש ובלתי נשכח, בו הם ירדו בפעם הראשונה מתחת לבניין, פגשו אותה - ופרצו בבכי. "אני מתגעגעת יותר מדי וזה מבחינתי הזוי שאני נמצאת פה מתחת לבניין ולא בתוך האוטו. עד עכשיו נסעתי לסבתא להביא חלות וכל מה שאפשר כדי לראות אותה, וזה הכל שני מטר ואי אפשר לראות אותה ואי אפשר לחבק אותה, וכל פעם מסתכלת על סבא וסבתא שלי ורק בא לי לחבק אותם. עכשיו אני הולכת לחבק את סבתא", אמרה קים רגע לפני שהם הגיעו אליה.

View this post on Instagram

איך לא ידעתי עד עכשיו שהתאורה מתחת לבית שלי כזאת יפה ב14 בצהריים? Hat by @kimor._ Hair &Makeup by @lirazfineman.art @maccosmeticsisrael

A post shared by KimOr - קימאור (@kimorazulay) on

"כמה התגעגעתי, בא לי שתבואו אלינו לקידוש. זה הזוי שאני לא יכולה לחבק אתכם. זאת מציאות לא נורמלית", סיפרה לעיני המצלמות כשפגשה אותם בהתרגשות. "אנחנו נפגשים הרבה, סבא וסבתא בדרך כלל באים אלינו פעם ביום, אנחנו ודודה שלי, אחות של אמא, גרים באותו בניין, אז הם באים אלינו כל יום, ממש פה היה הגן שלי וסבתא הייתה גם הגננת שלי והייתי ישנה אצלה לפני שהולכת לבית הספר, הרבה חוויות".