לפני חודש בדיוק ואחרי הרבה מאוד הכנות ורמיזות, קיבלנו את הבשורה הרשמית: אסיף אלקיים, יוצא "האח הגדול", ומעיין אדם, יוצאת "הישרדות", החליטו לחזור זה לזרועות זו, אחרי פרידה של כמה חודשים ארוכים שנראו כמו נצח.

בזמנו, אדם סיפרה ב"חדשות הבוקר" עם ניב רסקין (קשת 12) שם היא משמשת פנאלסטית קבועה, על הפידה וטענה כי היא ואסיף הפרידו כוחות מכיוון שהיא רצתה לקחת את מערכת היחסים שלב אחד קדימה והוא לא ממש היה מוכן. במהלך שהותו בבית האח, ראינו כיצד אלקיים הולך ומבשיל ושמענו כי אדם ממתינה לו בחוץ.

View this post on Instagram

A post shared by maayan adam מעיין אדם (@maayanadam) on

יום אחרי ההודעה הרשמית על הקאמבק, ב"שמח בבידוד" שמשודרת לייב בעמוד האינסטגרם הרשמי של mako, אמירה בוזגלו אירחה את ריקי קיטרו, שלבקשתה ולבקשת העוקבים פתחה בקלפים את עתידם של הזוג המבטיח, רגע אחרי שנאמר כי העתיד של ליאור ותקוה הוא להיות בנפרד. כמובן שחיטטנו בארכיון ורצינו לדעת מה היא אמרה על אסיף ומעיין, אחרי שנבואה אחת הגשימה את עצמה.

"הם ימשיכו, הם יתחתנו והיא תלד לו ילד", סיפרה המתקשרת לאמירה לעיני אלפי צופים והמשיכה: "זה לא יהיה קל", הוסיפה. "יהיו עוד משברים, יהיו אנשים שינסו להתערב להם. היא צריכה לשמור על עצמה מבחינה בריאותית, יש עליה הרבה קנאה. הוא צריך לשמור על עצמו גם". נחיה ונראה?

View this post on Instagram

A post shared by maayan adam מעיין אדם (@maayanadam) on