תנו לה את הקרדיט על התרסה או תניחו שמדובר במעשה תמים, אך ביום החמישי האחרון ובמסגרת תפקידה כפאנליסטית ב"חדשות הבוקר", השורדת לשעבר מעיין אדם נכנסה לעימות עם שאר חברי הפאנל, כשהיא לוקחת את הצד של הנוסעת שביקשה לרדת מהמונית כי היא "מפחדת מהנהג הערבי". אדם קראה למעשה שלה לגיטימי ואמרה בשידור: "צביעות, היא לא היחידה היא הרוב". 

מיד לאחר אותו השידור, הקטע המדובר והכתבה שלנו התחילו לרוץ ברשתות. ניקול ראדימן, מי שידועה בדעותיה הימניות,, קראה לדברים שאדם אמרה "חשוכים" ושאלה: "מחר תתחילי לפחד מרוסים? או מיוצאי אתיופיה?". בסוף השבוע הצטרף גם שף טום אביב וקרא קבל עם ואינסטגרם למעיין "לשחרר אותנו מהקידום שלה ושל בן הזוג שלה על המסך". מאיה בוסקילה, החליטה לאמץ רוח מפייסת ופתחה בקריאות שלום.

"בחצי שנה האחרונה אני קוראת לא מעט פוסטים מאנשים שמכפישים אנשים אחרים, קוראים לפטר אותם מעבודתם ומפזרים שנאת חינם", כתבה בוסקילה לעוקביה, שכחה לתייג את השף וזכרה לתייג את אדם. "מישהי חכמה אמרה לי אתמול (כן, מישהי ולא מישהו) 'מאיה, אל תגיבי לחמור, כי יש מצב שבסוף יתבלבלו בינכם'".

View this post on Instagram

A post shared by maya_buskila (@maya_buskila) on

"תאמינו לי, אף אחד לא מקבל קורונה מלשמוע את האחר וגם אם אתה לא מקבל את דבריו, עדיין, תכבד אותו בתור אדם! אהובים שלי, אהבה, סבלנות ואי שפיטה, אינה עולה כסף. די כבר".