אחרי שהתחילו תהליך ארוך וקשה, וספגו לא מעט תגובות לא נעימות מהקהל, הגר משה וניר פור נשארו יחד כנגד כל הסיכויים. הזוג המפתיע של חתונה ממבט ראשון הגיע שלוב ידיים לאולפן של אופירה וברקוביץ' לענות על השאלות המעניינות ביותר: מה דעתם על חתונה נוספת, על ילדים ומי יותר דביק בקשר?

"אני הדביקי בקשר הזה", הודתה הגר ללא היסוס, ולניר לא נותר אלא להסכים. השניים עברו דרך לא קלה עד שהגיעו לנחלה, ואפילו אופירה הודתה שהיא לא האמינה שזה יקרה. "התנהגתי אליה מהמקום שראיתי את הגר האמתית ולא את החומות שהיא הביאה איתה", הסביר ניר את ההתייחסות העוטפת שלו במהלך התוכנית, "מאוד האמנתי הזה, כל הזמן ראיתי כמה צעדים קדימה".

לגבי חתונה נוספת הדעות בשולחן היו חלוקות. "זה תלוי את מי שואלים", הודה ניר ואנחנו כבר הצלחנו לדמיין מי חושב מה. "אנחנו חלוקים בעניין החתונה הנוספת, אם יש צורך או אין", חידדה הגר. אבל השניים הסבירו כי עבורם זה כנראה לכל החיים. כמה לכל החיים? כשנשאלו האם הם חושבים כבר על ילדים, הגר ענתה: "אנחנו לא שאננים".

הקאמבק של הגר וניר אקסטרה (צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון 3", קשת 12)
"אולי זאת הייתה טעות להיות בחדרים נפרדים". הגר וניר | צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון 3", קשת 12


אבל קשה לשכוח את התחלת הקשר שלא עברה לכולם חלק בגרון, ומסתבר בדיעבד שגם להגר כצופה. "הייתי רואה את עצמי בטלוויזיה ומתכווצת בכיסא בכל פעם, בכיתי בטרוף. הרגע הכי קשה היה בסופ"ש זוגות בשיחה שהייתה לנו בחדר. אחרי שראיתי את הפרק הבנתי כמה ניר ניסה להגיע אליי בכל דרך אפשרית וכמה אני הדפתי אותו, לא נתתי לו לדבר ולא נתתי שום גישה אליי. יכולתי להפסיד פה חד משמעית. התאפסתי בזמן פציעות".

גם את עניין השינה בחדרים נפרדים (שהתאחדו מאז דרך אגב), הגר רואה עכשיו אחרת. "אני חושבת שאם אני וניר היינו ישנים באותו החדר כל הדינמיקה בינינו הייתה משתנה. יש משהו בללכת לישון איתו בלילה ולקום איתו בבוקר שמשנה את כל המשך יום. אולי בדיעבד זאת הייתה טעות להיות בחדרים נפרדים".


מאז סיום התוכנית הקשר בניהם השתנה, ואיתו גם הקשר עם הצופים. "ממש אוהבים אותי עכשיו", אמרה סוף סוף הגר בשמחה, "עפים עלינו. בגלל שהסיפור הזה היה כל כך קשה בהתחלה, זה נותן תקווה להרבה אנשים לא לוותר וללכת באמת עם מה שהם רוצים עד הסוף".

אבל האם ניר היה עושה את התהליך הזה שוב? "חבל שלא עשיתי את זה לפני עשור, אבל לא הייתי רואה את עצמי שוב פעם בתוכנית, זה קצת פחות בשבילי. הפרסום נחמד, אבל לראות את עצמי על המסך זה היה מאוד קשה". אז מה יהיה הצעד הבא?