לפני שנה וחצי וטרם ציינה את יום הולדתה ה-18, סיפרנו לכם על הקשר הרומנטי שמתהווה בין כוכבת הרשת גל גברעם לבין זוכה מאסטר שף טום אביב בן ה-32. אחרי חצי שנה בלבד של זוגיות מתוקשרת ומתווכת היטב ברשתות החברתיות, השניים נפרדו. אך זה ממש לא היה הסוף: שמועות על בגידה, ריבים פומביים, פוסטים אישיים ואפילו חקירה במשטרה הם רק חלק מהדברים שנשארו מהם אחרי הפרידה.

החיילת בת ה-19 נוטה לשתף לא מעט תמונות ברשתות החברתיות, ולרוב הן מגיעות עם פרטים על חייה האישיים. בפוסט שהעלתה אתמול לעמוד האינסטגרם, גברעם התייחסה שוב לפרידה מהשף, וסיפרה כמה קשה היה לה באותם הימים שחלפו כבר לפני שנה וחצי.

"אני לא מוצאת מילים", פתחה גברעם את דבריה, ואז מצאה את המילים והמשיכה: "אני רק יודעת שהלב שלי מתפוצץ. אני לא יודעת מאיפה מתחילים בכלל", כתבה ואז התחילה בכל זאת, "כל כך הרבה מים זרמו בנהר מאז. לפני שנה וחצי התאהבתי לראשונה. הייתה לי אהבה קסומה שהייתי בטוחה שתיגמר בחתונה, עם טבעת על האצבע ואהבה ענקית".

View this post on Instagram

A post shared by GG (@gal_gvaram) on

"לא הקשבתי לכל הדברים ששמעתי מסביב ואז נפרדנו. שבועות של נטפליקס, גלידה ובכי ובעיקר המון אנשים שאמרו לי 'מגיע לך יותר'. כל אחת שומעת את המשפט הזה לפחות פעם אחת אחרי פרידה. היה לי קול פנימי שאמר לי 'גל, תסתמי את הפה', לא יודעת למה הקשבתי לו".

"ממש רציתי לצרוח החוצה את הכאב את התסכול. קראתי כל טוקבק, כל כתבה צהובה, כל תמונת פפראצי, כל שמועה שרצה באוויר הגיעה אליי, ואני סתמתי - נתתי לזמן לעשות את שלו. היום אני מבינה שכבר אז ידעתי איך יראה היום הזה, ממש היום. אז הזמן התחיל לרוץ , ביקשו ממני להתראיין לכל מיני דברים ולא הייתי מוכנה, הקול הפנימי עדיין דיבר אליי".

View this post on Instagram

A post shared by GG (@gal_gvaram) on