ביום רביעי הקרוב מייגן מרקל תחגוג את יום הולדתה ה-40. דוכסית סאסקס עברה שנים לא קלות, עם כניסה סוערת למשפחת המלוכה, נישואים סוערים לא פחות לנסיך הארי, ועזיבה שהוכתרה כסערת הסערות של משפחת המלוכה ישירות ללוס אנג'לס. כמובן שהדוכסית החביבה עלינו לא תפסח על יום הולדתה בלי לציין אותו באירוע נוצץ - ואלו התוכניות שלה ליום המרגש.

מייגן כבר שכרה את שירותיה של מארגנת המסיבות של חברתה הקרובה, אופרה ווינפרי, שתארגן אירוע נוצץ אך צנוע בחצר האחוזה שלה ושל הארי בלוס אנג'לס. השחקנית-דוכסית מתכננת להזמין 65 חברים קרובים לאירוע מוקפד ביותר, בו הם יהנו מיינות מקומיים, מאכלים ממסעדות באזור, ועוגת יומולדת צנועה למדי שהארי הזמין ממאפייה קטנה בשכונה. 

מייגן מרקל, 2020 (צילום: Paul Edwards/Pool/AFP via Getty Images)
הדוכסית בת 40. מייגן מרקל | צילום: Paul Edwards/Pool/AFP via Getty Images

 יום ההולדת המצומצמת מגיעה זמן לא רב מאירוע הבייבי שאוור שמייגן ערכה לפני לידתו של ארצ'י (2), שעל פי דיווחים עלה כחצי מיליון (!) דולר. מייגן טסה מהממלכה יחד עם חברותיה הטובות לניו יורק במטוס הפרטי היקר בעולם, הוציאה עשרות מאות אלפי דולרים על לינה ולא פחות מ-14 אלף דולר על סידורי אבטחה. האם המעבר ללוס אנג'לס מחייב את הזוג המלכותי של הביצה להצטמצם? בהתחשב בעסקאות הענק שהם סגרו, אנחנו לא ממש בטוחים.