ליהיא גרינר עוררה סערה בשבוע האחרון לאחר שהעלתה שורת סטוריז ובהם היא מעבירה ביקורת על האירועים הקשים שקרו בהר מירון. בעקבות כך, היא קיבלה אינספור תגובות, הודעות וטלפונים, ואף איומים על חייה. מאז היא הספיקה לפרסם סרטון התנצלות, סגרה את האינסטגרם שלה לתקופה קצרה ואף זכתה להתערבות מצד אמא שלה, מאיה, שהגנה על בתה בפומבי והסבירה לעולם מה עומד מאחורי ההתבטאויות.

גם שר פיטנס, שכזכור ביטלה את מסיבת ההודיה שלה לאחר ששמעה על האסון הנורא במירון, לא ירדה השבוע מהכותרות. שר חשפה מול המצלמות את המתרחש מאחורי הקלעים של ביטול המסיבה, כשלצדה מארגנת האירוע אירית רחמים, והשתיים זכו לביקורת ברשת בטענה שהפרסום היה מביך וציני אל מול האסון הגדול שקרה במירון.

שר פיטנס ואירית רחמים בארץ נהדרת (צילום: ליאור בורג)
אירית רחמים ושר פיטנס | צילום: ליאור בורג
 
ליהיא גרינר וירון לונדון בארץ נהדרת (צילום: ליאור בורג)
ירון לונדון וליהיא גרינר | צילום: ליאור בורג

בארץ נהדרת לא יכלו להתעלם מהמתרחש, ולכן גרינר, שר ורחמים יקבלו היום חיקויים ב"ארץ נהדרת", שיבוצעו על ידי הקומיקאיות עלמה זק, ליאת הר לב ושני כהן (בהתאמה). 

 

לחגיגה הזו יצטרף גם ירון לונדון, שההתבטאות שלו על ההרוגים באסון מירון בשבוע האחרון עוררה סערה גדולה, והוא אף הושווה לליהיא גרינר בטענה שהשניים הם "נפשות תאומות". את הדמות של לונדון יגלם הקומיקאי יובל סמו, והוא יופיע לצדה של גרינר.