רוני דואני עלתה הבוקר לשידור בתכנית של מאיה בצלאל עסיס וקותי סבג, "מעירים את המדינה", ברדיו לב המדינה וחשפה שהיא הפסידה כ-500 אלף ש"ח לאור סגירת חדר הכושר שלה, "בוסט", שנסגר שנית בגלל התפשטות הקורונה.

"הלוואי שהייתי יכולה להגיד גם בוקר טוב, כי אני שוב לא ישנתי כל הלילה", אמרה דואני בשידור. אני נורא מבולבלת, אני חושבת שאיתי גם בעלי חדרי הכושר הגדולים וגם בעלי הסטודיואים הקטנים. אני לא מבינה מה קורה פה וזה לגמרי לגמרי רק בגלל שאין לנו לובי חזק".

"אני לא קיבלתי שום מענק. כלום ושום דבר לא קיבלתי מהמדינה", המשיכה דואני, "הפסדתי קרוב לחצי מיליון ש"ח. אני מחזיקה את המאמנים שעובדים אצלי ואני דואגת להם. יש לי אחריות עליהם כבעלת עסק שלא ישארו חסרי כל ואני ממש לא רוצה שוב להוציא עובדים לחל"ת".

View this post on Instagram

מחכים לכם ממש עכשיו באימון לייב בערוץ הספורט אימון הרד כור עם נגיעות אירובי להרים את ראשון ספרו לי איך היה בסוף האימון!!!! @sport_5 @hadar.ili.fit #covid19 #online #workout

A post shared by Roni Duani (@roniduani) on

"אני זוכרת שבתכנית שלי בערוץ הספורט, שהתחילה בעקבות הקורונה, אני העליתי קמפיין וביקשתי מבעלי חדרי כושר להתראיין והיו סיפורים לא פשוטים", הוסיפה רוני, "אני ממש לא רוצה לראות את זה חוזר על עצמו. תתעשתו, תבנו אסטרטגיה כמו שצריך. אל תעשו דברים על חשבון העסקים האלה, שהם עסקים קטנים. יש פה מאמני כושר שכל כספם מושקע בסטודיו שלהם, לא על חשבונם. לא על חשבון הגב שלנו".