קצת יותר משנה עברה מאז שנטע צ'רנר סיימה את דרכה בפריים טיים כמתמודדת בתוכנית הריאליטי "2025", שם הגיעה לגמר הגדול. צ'רנר הפכה מאז לכוכבת רשת עולה ומעדכנת את 30 אלף העוקבים שלה בכל המתרחש בחייה, בעיקר בטיפים ובהמלצות בתחומים שונים.

הבוקר (ג') צ'רנר חשפה כי גם היא נדבקה בנגיף הקורונה, שבשבועות האחרונים החל להתפשט בשנית, עם מאות נדבקים חדשים ביום ונתוני עליה מדאיגים. "התעוררתי ונכנסתי לאתר של מכבי, אז כן, יש תשובות. אני חולת קורונה. יש כמה דברים שלא הבנתי. איך אני אוציא את הכלב לטייל? מה אני אמורה לעשות? שמישהו יוציא לי אותו, מה הוא אמור לעשות?", סיפרה צ'רנר.

View this post on Instagram

Only women can appreciate JEWELRY And a good HAIR day. G.M TOUSJewels#meshcollection @tousisrael @tousjewelry

A post shared by Neta Cherner (@netacherner) on

"אני לא יכולה אפילו לרדת במעלית", המשיכה צ'רנר. "אין לי הרבה מה להגיד, אני מנסה לעכל ולהבין מה זה אומר. אין לי שום דאגה להיות לבד בבית. אני אלמד לבשל תבשילים, אין לי פחד מזה. יש לי פחד מאיך אני אתפרנס. אם אחלה בקורונה במשך חודש, איך אני אשלם שכירות?".

"אני עכשיו צריכה ללכת לבידוד במלונית? כמה זמן זה ימשך? יש לי הטבות? הנחות? אני צריכה תשובות במחלה הזאת", סיכמה צ'רנר את מחשבותיה המודאגות בנושא. כוכבת הריאליטי הצטרפה לשורת סלבס שנדבקו בנגיף ומתמודדים עם הוירוס והשלכותיו בימים אלה, ביניהם נינט טייב, ג'וזי זירה, שקד קוממי ודובי פרנסס.

View this post on Instagram

FRIDAY

A post shared by Neta Cherner (@netacherner) on