לפני כמעט שנה סיפרנו לכם על הדרך החדשה של אביחי אוחנה כשהחליט לפתוח את "וואפל פלאפל", קונספט ייחודי למדי, שמכניס את הכדורים האהובים לוופל בלגי. הסניף הראשון נפתח באילת בקיץ שעבר ולפני שבועות ספורים אביחי החליט לפתוח סניף נוסף ברחוב דיזינגוף שבתל אביב.

התפשטות הקורונה בישראל והחלטת משרד הבריאות להפסיק להפעיל עסקים שאינם חיוניים גרמו לאוחנה לסגור את העסקים ובימים אלה הוא מחפש אחר קונה. הדבר גרם לו פגיעה קשה מאוד, כלכלית ונפשית, כפי שקורה ללא מעט בעלי עסקים בישראל בימים אלה.

View this post on Instagram

התחלנו

A post shared by אביחי אוחנה Avihai Aviv Ohana (@avihai_ohana27) on

אביחי, יש כבר תכנית חלופית? 

הממשלה זו חבורה של מושחטים שרק מחפשים את הכיסא ואת ההון הפוליטי שלהם בטענה שיש מגיפה. אנחנו העצמאים צריכים להיאבק, במצב קשה נורא, בזמן שהם נלחמים איזה משרד יטפל במשבר ויעלו אין ספור הצהרות כוזבות והם ישקרו. אני מרגיש שאני מתמודד עם מחלה קשה בעיניים עם מאה אחוזי נכות שלא נותנים לי את האופציות לעבוד בעבודות רגילות כדי להחזיר את הכספים שאני כרגע חייב. החלטתי שבבחירות הבאות ארוץ לכנסת, יש לי הרבה מה להגיד ולתרום".

View this post on Instagram

יום הולדת! בורא עולם, אני עדין מחכה שתחזיר לי את הראייה. מעבר לזה אני רוצה לומר, תודה על זוגיות טובה ומשפחה אוהבת שזה הכי חשוב בתקופה כזאת. אם כבר אני פותח את הלב היום, אז אני רוצה להעביר לכם מסר קטן ממני של אמונה וביטחון בתקופה שבה הפחד משתלט והאי ודאות חוגגת. אני רוצה להזכיר לכם שהכל מושגח, כל עלה שנופל מעץ תמיד היה ויהיה חלק מהתוכנית האלוקית. גם אצלי זה קרה לפני 3 שנים, הייתי מאוד אבוד בדרכי מאז שגילו לי את המחלה בעיניים ופתאום נכנסתי לתוכנית ריאלטי האח הגדול וזכיתי. תראו שגם שלפעמים הכל נראה חשוך או חסר תקווה, הכל יכול להתהפך בשניה עם אמונה וביטחון שמחליפים את הפחד. אז שולח לכם ממני מסר של אחדות ואהבה. מזל טוב לי ❤️

A post shared by אביחי אוחנה Avihai Aviv Ohana (@avihai_ohana27) on