צילום וידאו וראיון: רומי גיאור

בגלל שלא פשוט לחגוג ולהתקהל בימים אלה וסטטיק ובן אל נולדו שניהם בחודש דצמבר, המותג בו הם מככבים, "מילקי", ערך לכבודם יום הולדת משותף בחגיגה וירטואלית שמוקדשת לכל בני הנוער שלא חגגו יום הולדת בגלל הקורונה.

חגיגות יום הולדתו של בן אל בשבוע שעבר, כזכור, עוררו לא מעט עניין. במסיבת הפתעה שערכו לו חבריו הקרובים נכחה גם אמו, אביבה, אך נוכחותה לא הייתה ברורה מאליו לאור חתול שחור שעבר בין השניים והם לא דיברו במשך מספר שבועות. כשבן אל פגש את אביבה במסיבת ההפתעה, היו גם לא מעט דמעות. 

בן אל תבורי בוכה ביום ההולדת שלו (צילום: פרטי)
השלימו ביום הולדתו ופרצו בבכי. בן אל ואביבה בשבוע שעבר | צילום: פרטי

"עשו לי מסיבת הפתעה והתרגשתי, אני מתרגש גם לדבר על זה. הכי התרגשתי שחשבו עליי ביום הזה, זה הכי משמח", אמר בן אל על סט הצילומים. "עכשיו אנחנו חוגגים מסיבת זומולדת והפעם מילקי הרימו לנו את המסיבה".

כשנשאל תבורי על הריב עם אמו ועל הנתק שהיה בין השניים, הוא מיהר להכחיש ולהתגונן: "אני לא יודע מאיפה שמעת את הבולשיט הזה, אבל זאת שאלה מיותרת, זה בולשיט. לא העליתי איתה סטורי חודש כמעט ואנשים אמרו שרבנו".

האמת שיצא לי לדבר עם אביבה בעצמי והיא סיפרה שאתם מסוכסכים.

"אני? אני לא הסתכסכתי עם אף אחד. אולי היא הייתה מסוכסכת איתי, גם עם אורטל לא הייתי מסוכסך ואמרו שהסתכסכנו".

ואם באורטל עסקינן, גם היא ואביבה נקלעו למשבר ביחסים והשתיים ניתקו כל קשר ומגע. כשבן אל נשאל האם הוא חושב שיום יבוא והן ישלימו, הוא מיהר להעביר נושא: "שאלות הזויות, אני חושב שבאנו לדבר על מילקי, לא על החיים האישיים שלי. אני פחות בקטע, לא נתתי צהוב מעולם ואני גם לא אתן".