רק אתמול (ד') יאנה יוסף הביעה את כעסה ברשתות החברתיות על כך שהלכה לספארי עם בני משפחתה וצולמה ע"י אדם אלמוני ללא אישורה. היום (ה') היא הגיעה ל"חדשות הבוקר" עם נסלי ברדה, אבל דיברה על נושאים אחרים לגמרי.

יוסף, כצפוי, נשאלה על החיים בצל הקורונה ועל לידת בנה השלישי שהתרחשה לפני כחודש. "כיף לחזור לשגרה לאט לאט, התגעגעתי לזה", סיפרה יאנה. אצלי הסטטוס מחייב לשמור יותר, זה התחיל כשהייתי בהיריון, תפס אותי בחודש מאוד מתקדם, כמעט לקראת הסוף, ואז גם ללדת בצל הקורונה זה גם לא הכי להיט, וגם להביא תינוק הביתה שהוא בן כמה ימים וצריך לשמור עליו מהדבר הזה, כי אתה לא יודע כלום על נגיף הקורונה ואתה רוצה לשמור כמה שאתה יכול, אני קצת הגזמתי בשמירה".

View this post on Instagram

A post shared by MoM (@yanayosef10) on

חודשיים לא יצאת מהבית בכלל?

"לא יצאתי מהבית, יצאתי אולי נסעתי ברכב וגם, האוטו שלי היה נורא, התפללתי שהוא יניע ושלא הלך לי המצבר. ממש הסתגרנו וגם ציון היה מאוד נחוש ומאוד אחראי, יותר אחראי ממני, אם זה היה תלוי רק בי אולי הייתי קצת יותר משחררת. להביא פתאום עוד אישיות הביתה זה גם ריגש את הבית, זה עשה משהו, זה לא אותו סטטוס כל הזמן, פתאום משהו כן הרעיד לנו את הבית לטובה ולרעה, צריך להתרגל לסטטוס החדש, אבל זה עשה מגניב גם לנו וגם לילדים. מרגש".

הקורונה עצרה לך ולציון פרויקטים, יש חשש כלכלי בבית שבנוי על שני אמנים?

"איך שזה התחיל התחיל חשש כלכלי אצל כולם, ברור שבתחום שלנו בעיקר של ציון שהוא מופיע על במות זה ייקח זמן ואין אופק ולא רואים כלום וזה רק מסתבך. גם אנחנו מתרבים וצריך עוד וכן זה מלחיץ, הכי מלחיץ זה שאתה חסר אונים שאתה לא רואה מתי נשב בתיאטרון, מתי נראה הצגות, מתי יהיו הופעות, יש חשש, כן".

לך היו תכנוני נסיעה ללוס אנג'לס.

"עשיתי מלא אודישנים כן, עשיתי לא מעט אודישנים, כמובן עשיתי מה כן עושה לי את זה מה פחות עושה לי את זה, לא עשיתי כל דבר, אבל עשיתי לתפקידים ראשיים אחרי שילדתי את נח, לפני שנכנסתי להריון עם גד, וזאת הייתה שנה סופר אינטנסיבית שעשיתי אודישנים גם בארץ וגם בחו"ל, זה נתן לי חתיכת ניסיון לבוא הפעם יותר מוכנה יותר יודעת, כבר הספקתי לעשות אודישן בארץ, כל הזמן יש דיבור, בין הנקה להנקה עשיתי אודישן".