בין צילומים לבישולים, אופירה אסייג פינתה קצת זמן היום (ה') והגיעה ל"חדשות הבוקר" לדבר על כל מה שבוער בה בתקופה האחרונה. הנושא הראשון היה, איך לא, נגיף הקורונה שמלחיץ רבים - גם את אסייג בעצמה. 

"ביטלתי את החופשה המשפחתית שלי", אמרה אסייג לרסקין בדאגה רבה, "הסתלבטו עליי בארץ נהדרת, אבל זה סופר נכון. ביטלתי". מלבד הקורונה, אחד הנושאים שהכי הטרידו אותה בשנה החולפת היה הסכסוך עם יאיר נתניהו, עליו דובר לא מעט. כידוע, נתניהו ג'וניור גינה בחריפות את המנחה, כתב עליה פוסטים והשתמש במילים קשות ובאחד מהמקרים אף פרסם את מספר הטלפון שלה וקרא לאזרחים להטריד אותה ולחייג אליה.

"אני אגיד לך מה פגע לי בפרטיות. לא יודעת אם דיברתי על זה, לפני ארבעה חודשים סיימתי הליכה בים ויצאתי. בדרך כלל אני לא לוקחת אפילו את הטלפון שלי, אני לוקחת את הטלפון של אמילי ואני רצה עם אוזניות כדי שלא תיכנס הודעה ואז השיר יפסיק באמצע", סיפרה אסייג.

יאיר נתניהו נגד אופירה אסייג
"לא ידעתי מה לעשות". אסייג ונתניהו | צילום: מתוך: עמוד הפייסבוק של יאיר נתניהו, mako

"יצאתי לריצה וכשחזרתי ראיתי איזה 3,500 שיחות שלא נענו. אמרתי 'יואו, יכול להיות שהייתה מלחמה ולא שמעתי את האזעקה?', אבל יאיר נתניהו, הילד המשועמם של ביבי ושרה, החליט שהוא לא אהב את אחד הראיונות שהיו באולפן שלנו והוא פרסם את הטלפון שלי בפייסבוק".

"לקח לי אפילו זמן להוציא שיחה", המשיכה אסייג, "לא יכולתי אפילו להוציא שיחה מכמות ההודעות הטלפונים, הוואטסאפים וההודעות. הכל קרס אצלי בטלפון, אמרתי 'תקשיבי, הוא עבר את הגבול'. שקלתי אם אני להתלונן במשטרה או אם לרדת לרמה שלו ולעשות כמו שעושים בגן - הוא עשה לי? אז אני אפרסם את שלו. בסופו של דבר הצלחתי לנשום אבל לקח לי באמת זמן".

זה פגע בך רגשית?

"זה לא פגע בי רגשית, הוא ירד נמוך ואז הגיעו גם קצת טלפונים לילדים וגם להם החלפתי את הטלפונים הוא עבר את גבול הטעם הטוב, אבל אני חושבת שזה כבר עניין שלו ושל אבא שלו".

אופירה אסייג בפילטר מסכה
מודאגת גם מהקורונה. אופירה | צילום: פרטי