דרמה גדולה בפרק הבכורה של "הזמר במסכה" ששודר אתמול (רביעי): טל פרידמן, שהתחבא מתחת לתחפושת הקרמבו ושר את All of Me, הוא המודח הראשון. חברי הפאנל והקהל ההמומים לא האמינו למראה עיניהם, אבל אחרי שפרידמן חשף את פניו והסביר את הקשר לרמזים, לאט לאט נפלו להם האסימונים.

ועם זאת, יש עוד שישה דוגמנים/פוליטיקאים/זמרים/שחקנים/ספורטאים שמתחבאים מתחת לתחפושות ואנחנו עדיין לא יודעים מי הם, אבל אולי הם ממשיכים לתת רמזים ברשתות החברתיות?

השף טום אביב שאל בסטורי שלו "יש תוכנית יותר רלוונטית מהזמר במסכה עכשיו?", לצד סטוריז נוספים ששואלים – האם הוא הזמר בתחפושת הדרקון ששר את Creep? חברי הפאנל אופירה אסייג ושחר חסון ניחשו שהוא מסתתר מתחת לתחפושת, אבל בינתיים מי שנמצא מתחת למסכה זכה להישאר איתה גם בתוכנית הבאה. 

טום אביב - הדרקון? (צילום: מתוך האינסטגרם של טום אביב)
האם מסתתר פה רמז? | צילום: מתוך האינסטגרם של טום אביב
 
 

הניחושים של מי מסתתרת מתחת לתחפושת היעל נטו לכיוון הדוגמניות נטע אלחמיסטר וקורל סימנוביץ', בגלל נישואיהן לכדורגלנים, שהיו בין הרמזים הבולטים לתחפושת היעל. צדי צרפתי וסטטיק ובן אל ניחשו שזו נטע, ואילו אופירה הייתה בטוחה שזו קורל. קורל התגרתה בחברי הפאנל, תייגה אותם בסטורי ושאלה: "מה אתם אומרים? הייתי אני?". נטע מצדה כתבה: "אתם בטוחים?", לצד סמיילי מתגלגל מצחוק. מצד שלישי, שחר חסון חשב שזו בכלל שפיטה. 

 
 
 

גם מושיק גלאמין, ששמו עלה בהקשר של תחפושת השור מצדו של צדי צרפתי, התבלבל והתחיל לפקפק במציאות, כאשר העלה סטורי ובו הוא כתב: "אני בעצמי לא יודע, אולי זה אני??". 

ומה הגולשים חושבים על התוכנית?