בתור חלק מהצמד והתכנית המצליחה "אופירה וברקוביץ'" (קשת 12), כדורגלן העבר והפרשן המוכר, אייל ברקוביץ' נתון לביקורת הציבור בכל פעם שהוא מדבר, אתמול (רביעי) גל גברעם שמעה את דבריו, ולא נשארה אדישה.

בתכנית הרדיו שלו ושל אופירה, ברקו דיבר על נושא שקרוב לליבו, כדורגל. "זה טוב שהן מקבלות כסף", אמר ברקו על הנשים שנמצאות בליגת הכדורגל לנשים ומתפרנסות ממנו והמשיך, "אבל כדורגל הנשים בישראל לא מעניין אף אחד. יש ליגה כזאת בכלל?".

גברעם, כוכבת רשת מוכרת והאקסית הצעירה של השף טום אביב, נתקלה בדבריו של ברקו והחליטה שהיא לא שותקת. "הסטורי הזה מוקדש לכל הכדורגלנים והכדורגלניות ולך במיוחד, אייל ברקוביץ'", פתחה גברעם את דבריה, "טמטום. ברקו דיבר ברדיו והתנסח בצורה מחרידה, דוחה, מזעזעת ופוגעת על כדורגל הנשים בישראל".

View this post on Instagram

A post shared by GG (@gal_gvaram) on

"ברקו, בתור בן אדם מוכר שאנשים מעריכים, מעריצים, רואים ושומעים, אתה לא יכול לדבר כמו שדיברת", נזפה גברעם באינסטגרם והמשיכה: "אתה לא יכול לזלזל בנשים ובמקצוע שלהן. אתה בעצמך מגיע מהתחום הזה".

גל סיפרה שהחברה הכי טובה שלה היא בעצמה כדורגלנית בליגת השנים, ולכן הנושא קרוב לליבה. בהמשך היא גם הפצירה בעוקביה לשתף את הדברים שפרסמה: "שתפו ותנו מקום לנשים".

אייל ברקוביץ' בבית משפט, פברואר 2020
"לא מעניין אף אחד", אייל ברקוביץ' הצליח לעצבן את גל גברעם | צילום: צ'ינו פפראצי
מאייל ברקוביץ' טרם התקבלה תגובה לידיעה.