רק הבוקר סיפרנו לכם כי שלושה חודשים אחרי שילדה תינוקת משותפת ראשונה לה ולשחקן הכדורגל סרג'י רוברטו, קורל סימנוביץ' הגיעה אמש בתור אורחת של כבוד לתצוגת האופנה של "טומי הילפיגר" בלונדון כשלצידה החברה הטובה, אסתי גינזבורג

לאותו האירוע, הגיעה גם אורטל עמר, רק שהיא עשתה זאת כנציגת התקשורת שהוזמנה לראיין את הישראלים והישראליות שנכחו בתצוגת האופנה. בין הראיונות שנקבעו לה, היה גם אחד עם קורל סימנוביץ', שהתעכבה מסיבות כאלה ואחרות והגיעה אליו באיחור גדול.

View this post on Instagram

A post shared by ortalamar (@ortal_amar) on

כשסימנוביץ' התיישבה עם עמר, האווירה ששררה ביניהן הייתה לא נעימה בכלל, ומאחורי הקלעים השתיים זרקו האשמות הדדיות, אחת מהן הייתה כשכל אחת טוענת שהשניה היא זו שאיחרה. סימנוביץ' טענה כך כי חששה מהאחראים באירוע ואילו עמר טענה כי עמדה וחיכתה לה יותר מידי זמן.

עמר שיתפה את עוקביה בפוסט שגרתי מאותה התצוגה בעמוד האינסטגרם שלה וזכתה לתגובה מאחת העוקבות שביקשה למסור ד"ש לקורל, אך אורטל לא הצליחה להתאפק והשיבה לה: "אין צורך, אישיות רדודה". דקות ספורות אחרי, עמר שרצתה להימנע מסכסוך פומבי, מחקה את התגובה.

על פי נוכחים, התגובה של עמר נמחקה כדי לחסוך דרמות מיותרות. סימנוביץ' יצרה עם אורטל קשר והסבירה לה את סיבת האיחור על מנת להרגיע את הרוחות, אבל מספיק אנשים כבר הספיקו לראות את התגובה והשתיים לא הצליחו לשים מאחוריהן את הסיפור. המשך יבוא? רק הזמן יגיד

קורל סימנוביץ' וסרגי, תצוגה טומי הילפיגר
רגע לפני הדרמה. סרג'י רוברטו וקורל סימנוביץ' | צילום: צילום פרטי