אייל גולן נאלץ לבטל אלף מוזמנים לחתונה שלו, מושיק עפיה דחה את המאורע וגם עוז זהבי הצטרף לרשימת הסלבס שהאירוע האישי שלהם נפגע בצל התפשטות נגיף הקורונה והנחיות משרד הבריאות האוסרות לקיים אירועים המוניים.

"ביום שהיה את האיסור על התקהלות של עד עשרה אנשים אז היינו גם צריכים לדחות את החתונה, כמובן. תכננו חתונה אינטימית - אבל לא עד כדי כך", סיפר עוז הבוקר (ג') ל"חדשות הבוקר" עם ניב רסקין.

View this post on Instagram

@hagardanonz ❤️

A post shared by OZ (@zehavioz) on

מתי החתונה הייתה אמורה לקרות?

"ב-27 למרץ, שזה כבר מרגיש לנו היסטוריה. אין מה לעשות, הבנו את המצב. זה דיכא אותנו מאוד, אבל בסדר, התאוששנו אחרי יום. הבנו שאין מה לעשות וזה המצב, ובסך הכל נדחה את החגיגה שלנו למועד אחר".

הייתי אומרת שעכשיו השהייה בבית נותנת לכם מלא זמן להתכונן ולתכנן את החתונה, אבל בטח כבר הכל היה מתוכנן ובטח יש שמלה ובטח יש לך חליפה.

"כן כן. תראי, הכל יקרה. אני גם צריך להבין שאנחנו נמצאים באיזשהו מצב שהוא הזוי, לקח לנו יום אחד שהתעסקנו בחתונה שלנו, אבל אחרי יום הבנו שהדבר הזה אפילו יותר גדול מזה, ואנחנו לא הזוג היחידי כמובן שנמצא בפלונטר הזה או שדחה, ואת יודעת, זה רק חלק מהדברים שקורים עכשיו. אנחנו נמצאים במצב נורא נורא הזוי אני באופן אישי בכלל מנסה להבין בשבוע האחרון מה קורה מסביבי, את יודעת, אני עצמאי".

אתה יוצא לגלוש? אני רואה את הגלשן ותוהה כמה אתה שומר ככה על החוקים.

"לא אני לא יוצא לגלוש, תאמיני לי, גם אני מסתכל עליו, אני מסתכל עליו כל יום ומסתכל על האופניים, אבל אנחנו משתדלים לשמור על ההנחיות כמה שאפשר. אני, קודם כל, אין לי עבודה, אז אין לי את השאלה הזאת של עבודה חיונית או לא עבודה חיונית. יש לי הרבה חברים שבעצם ממשיכים לעבוד, יכול להגיד לך על איך אני רואה את המצב הזה מהזווית שלי, קורונה מסוכנת כבר מכל הכיוונים, אותי מעניין הכיוון הזה, שבעצם ההנחיות הן להישאר בבית ולא לעבוד בעוד שיש אנשים שבעצם עדיין פועלים. אנחנו נמצאים בתקופת הפומו, זה מאוד מאוד קשה. אתה בהתלבטות מאוד גדולה, האם מצד אחד לקבל את השבועיים האלה, חודש, חודשיים ולנוח ורילקס מהחיים פחות זיהום אוויר, מצד שני אתה אומר לעצמך האם אני לא מפסיד? אני יודע שאנשים עובדים בזמן הזה, מנצלים את המצב של הקורונה, פותחים עסקים, פותחים, את יודעת עובדים ברשתות, ולכן זה ככה מקום שאני חושב שכולם נמצאים באיזושהי חרדה, לא יודעים אם רגע לנוח לא יודעים אם מתי זה יחזור לשגרה".

עוז, איך האבהות?

"אבהות נפלאה. תשמעי, אני והגר אנחנו כל היום מסביב לכרמי באמת אנחנו מקבלים פה ימים מטורפים איתה, יש לנו פה סדר יום איתה, של משחקים ושל טיול עם הכלבה. דברים שמותר... ריקודים, אוכל כמובן. חצי מהיום".

 

View this post on Instagram

A post shared by OZ (@zehavioz) on