צילום וראיון: דניאל לוי

אמש (שלישי) FACTORY 54 השיקו מתחם קניות ולייפסטייל בקניון הזהב בראשון לציון, ולמקום הגיעו אחד אחרי השנייה רשימה ארוכה של סלבס, ביניהם גם קסניה טרנטול, רגע אחרי הקאמבק לבעלה כרמי עמר. כזכור, לפני שבועות ספורים טרנטול ועמר נפרדו אחרי שלושה חודשי נישואים בלבד, ולאחרונה חזרו זה לזרועות זו. תפסנו את קסניה לשיחה קצרה על הפרידה והקאמבק, וזה מה שהיא סיפרה לנו.

היו הרבה דרמות לאחרונה: חתונה, פרידה, חזרה. מה קרה שם?
"אני לא יכולה בכמה שניות לספר מה קרה שם ואני גם לא בדיוק מתכוונת לספר. אבל נכון לעכשיו אני נמצאת במקום טוב, נעים לי וטוב לי, לפעמים פרידה, לפעמים חזרה, לפעמים הרבה דברים קורים, החיים דינמיים, ובסופו של דבר מה שחשוב זה שהכל מדהים. זה גם סוג של התחלה חדשה".

למה נפרדתם?
"שאלה מאוד טובה, כולם שואלים, אני משאירה את זה לעצמי. הכי חשוב זה מה שקורה עכשיו - אנחנו ביחד ואני מאושרת וזה מה שחשוב, כולם עוברים משברים". 

קסניה טרנטול (צילום: רפי דלויה, יחצ)
"שמועות על בגידה? שטויות במיץ עגבניות". קסניה טרנטול בהשקה של פקטורי 54 | צילום: רפי דלויה, יחצ

איך קרה שחזרתם? צפית את זה?
"אנחנו לא יודעים מה קורה בחיים שלנו, שנינו חווינו כמה משברים ביחד ומצאנו יד תומכת אחד של השנייה. הבנו שאנחנו מאוד חזקים ביחד וחשוב לנו להיות ביחד ולתמוך, ושום דבר לא יכול לשבור אותנו - כשיש אהבה זה יותר חזק מהכל".

היו שמועות על בגידה.
"איזה שטויות. איך אני מתה על זה שממציאים שטויות. אף אחד לא יודע מה קרה ואף אחד לא ידע, וכל השמועות - שטויות במיץ עגבניות".