רק לפני חודש וחצי גילינו כי אייל חסיד, האקס ואב ילדיה של הילה נחשון, המשיך הלאה והקים משפחה עם לא אחרת מטליה סול, כוכבת הריאליטי "TLV- עושים את תל אביב" ובעלים של חנות בגדים. הבוקר אצל פאולה וליאון (קשת 12), נחשון, כוכבת לנצח, סיפרה על השנה האחרונה בחייה ועל הגירושים הקשים אי אז לפני חמש שנים.

"המון שנים הרגשתי שאין הלימה בין הפנים לבחוץ וזה התבטא בבחירות שלי", סיפרה נחשון הבוקר, "הגירושים האחרונים שלי היו סוג של מפץ נורא גדול ואני לא מאשימה אף אחד, אני לוקחת אחריות ואומרת - היה לי פה שיעור מאוד גדול, מה אני לומדת ממנו ואיך עכשיו אני עושה את הקפיצה הקוונטית הזאת, את קפיצת המדרגה. למדתי שאני חזקה, שיש לי כוחות, שאני יכולה להרים את עצמי מהתהומות הכי הכי קשים ושחורים שהייתי בהם".

היו רגעים בשחור הזה שחשבת שלא תצאי מזה?

"ברור. הגירושים והמשבר הגדול היו כבר לפני כמה שנים, היו לי כמה חודשים מאוד מאוד מאוד קשים עם עצמי, מאוד, חודשים שחורים שאתה מרגיש שהעולם שלך, כל מה שהכרת כבר לא קיים. תמיד הרגשתי באיזשהו מקום שהקפיאו אותי והחזירו אותי לאיזו מסיבה מטורפת בשנות ה-2000 ואני אין לי מושג, אני באמת לא זכרתי מי אני. בחיים לא לאבד את עצמך, לזכור מי את, כל הזמן, לעבוד על זה, לפתח את עצמך".

הילה נחשון, פברואר 2020 (צילום: אינטסגרם)
"הכרנו בפייסבוק וגילינו שאנחנו שכנים". נחשון | צילום: אינטסגרם

"החלטתי אחרי המשבר הגדול לעשות פאוזה נורא גדולה ורגע לקחת אוויר. עצרתי מכל הבלגן והרעש, להתבונן מי אני, מה אני אוהבת, מה אני רוצה, מה אני יודעת. הסתכלתי גם על הדברים הקשים באמת בתוכי, על הפחדים שלי, על החוסרים שהיו לי, על הסיפורים שסיפרתי לעצמי".

זוגיות היום?

"ברוך השם זוגיות טובה ממקום טוב, ממקום נכון, ממקום בוגר".

איך הכרתם? פתחת אפליקציה? דרך חברים?

"לא, אף פעם לא הייתי בן אדם של טכנולוגיה. הכרנו דרך הפייסבוק ואז גילינו שאנחנו שכנים, גרים נורא נורא קרוב אחד לשני ולא ראינו אחד את השני אף פעם. תמיד בסוף איכשהו הדברים מסתדרים כמו שהם צריכים להסתדר, יש תקווה".

כמה זמן אתם ביחד?

"אנחנו ביחד ארבע שנים וכיף וטוב ונעים אבל זה גם עבודה, זה לא מושי-מוש".