רק לפני ימים אחדים עידכנו אתכם שהאקסית של בן אל תבורי, בר פרץ, יוצאת עם חבר קרוב של אייל גולן, המקורבים טענו כי הקשר לא רציני ושלא ברור אם יבשיל לכדי זוגיות - אך תרשו לנו להתעלם מהעניין הזה לרגע ולהתייחס לסערה אחרת שנוגעת לקצינה פרץ.

בתחילת החודש פרץ יצאה בפוסט אמיץ וסיפרה על ההתמודדות עם שלה עם סרטן העור." גילו שיש לי מלנומה", כתבה. "עברתי ניתוח להסרת הגידול ואחרי מספר חודשים חזרתי לרופא וקיבלתי תשובה שאני בריאה, אבל עדיין צריכה לשמור על עצמי".

אחד הגולשים החליט להגיב לידיעה הזו ולכתוב, "היא צריכה לממן את הטיפולים בסרטן עלאק שיש לה". בר נתקלה באותה התגובה והחליטה לא להישאר חייבת. "אתה צריך להתבייש לך במילים שהוצאת מהפה ולפגוע בבן אדם בצורה זאת. לא מאחלת לך שידברו ככה לבנות שלך כי יש ה' בשמיים. אל תדאג, אתה תקבל ממני תביעה יפה מאוד שאתה כל כך הולך להצטער על כך. התגובה הזו לא הולכת להיגמר כאן".

הקשר החדש של בן אל תבורי עם בר פרץ (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של בר פרץ, מתוך instagram)
צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של בר פרץ, מתוך instagram
בר פרץ חלתה בסרטן (צילום: instagram)
צילום: instagram

מקורבים מבהירים הבוקר: התגובה שלו נגעה לפרץ בנקודה רגישה והיא הולכת לתבוע אותו. בתגובה היא אמרה למערכת mako סלבס: "נפגעתי מבריונות ברשת במקום הכי רגיש וחשוף שלי. שיתפתי נושא שקרוב לליבי כדי להעלות מודעות. לא אתן יד להמשך התופעה הזאת ופגיעה דרך המקלדת זאת תופעה שיש לגנות מהחברה. החלטתי לא לשתוק ולשים לזה סוף אני מתכוונת לטפל בנושא במלוא חומרתו".

בר פרץ עונה. יולי 2021 (צילום: פייסבוק, צילום מסך)
צילום: פייסבוק, צילום מסך