מי שעוקב אחר מדורי הרכילות כבר יודע את המובן מאליו בכל מה שנוגע לרוסלנה רודינה ואייל גולן. זמן קצר אחרי הפרידה של השניים הם כבר היו בדיונים בבית המשפט, כשבתקשורת היו לא מעט עקיצות משני הצדדים וחילופי האשמות.

אם זה לא מספיק, גם בין דניאל גרינברג לרוסלנה עבר חתול שחור ורוס אף טענה באחד הראיונות כי דניאל הייתה מעריצה שלה שניסתה להתחיל עם אקסים שונים שלה לאורך השנים. עם הזמן, במיוחד בתקופה האחרונה, היחסים המורכבים בין השלושה הצטננו ונרגעו, במיוחד כלפי חוץ. "אני חושבת שרוסלנה בחורה מדהימה. אני לא מכירה אותה ואין לי בעיה איתה, הקשר היחיד שיש לי איתה זה יאן-יון שאצלנו ואני הכי דואגת לו ועושה מה שצריך. הוא הבן של בעלי. אין לי משהו מעבר לזה כלפיה, אין לי אנטי ומעולם לא הייתי. על אילנית אני מתה", אמרה דניאל בראיון לאמירה בוזגלו אצלנו ב-mako סלבס לפני חודשים ספורים וניסתה לשדר עסקים כרגיל.

כעת, אחרי שעברו לא מעט מים בנהר, החליטה רוסלנה, להפתעת רבים, להגיב בחשבון האינסטגרם של אייל לאחר שפרסם כי דניאל ילדה את בתם המשותפת. "בשעה טובה! שתדעו המון נחת, אושר ואהבה", כתבה רוס ועדיין לא קיבלה תגובה בחזרה מאייל, לפחות לא באופן בו כולנו יכולים לראות.

רוסלנה מברכת את אייל ודניאל על התינוקת. אוגוסט 2020 (צילום: צילום מתוך אינסטגרם, צילום מסך)
מפתיע. התגובה שכתבה רוסלנה לאייל | צילום: צילום מתוך אינסטגרם, צילום מסך

"רוסלנה החליטה לשים את כל הבעיות מאחוריהם ולהתחיל דף חדש", מספר לנו הבוקר (א') מקורב לאחר שנשאל על התגובה המפתיעה והמפרגנת של רוסלנה. "האנרגיות השליליות בין אייל לרוסלנה עברו מהצד שלה, היא בכלל לא מתעסקת במה שהיה".

"רוסלנה הבינה שהוא המשיך הלאה", הוסיף אותו מקורב, "גם היא המשיכה הלאה ולכל אחד יש חיים חדשים - אז היא החליטה שהכי חשוב זה להתמקד בילדים".

רוסלנה רודינה בצילומי הלבשה תחתונה. יוני 2020 (צילום: אלירן אביטל, יחסי ציבור)
שמה את המשבר מאחור. רודינה | צילום: אלירן אביטל, יחסי ציבור