אחרי שסיפרנו לכם על כמה וכמה כוכבים שעתידים להשתתף בליל הסדר ההיסטורי בקשת 12, יום רביעי הקרוב בשעה 19:30, עם מיטב האמנים, זמרים, בדרנים ופוליטיקאים - הגיע הזמן להציג בפניכם את הרשימה.

גם השנה כולנו נקרא יחד את ההגדה, נשתף בחוויות מצחיקות ונשאיר כוס לאליהו הנביא, רק שהשנה נעשה זאת כל אחד מביתו. מסביב לשולחן המרכזי בשידור ישתתפו חיים אתגר וקורין גדעון שינחו את הערב, חנה לסלאו, פבלו רוזנברג, יותם עזריאלי, טיטי איינאהו ועינת שרוף. ומי יבשל? השף שאול בן אדרת, אם תהיתם. 

לרשימת הכוכבים הזו יצטרפו מהבית גיא פינס, אופירה אסייג, ארז טל , ניקול ראדימן, פנינה רוזנבלום, שירי מימון, מיכל הקטנה, והראל סקעת, חיים כהן אלעד שמחיוף אדוה דדון ,גלעד שלמור, עודד בן עמי, שולחן הסדר של החדשות בנוה אילן, עידן אלתרמן ,שימי אטיאס,רבקה מיכאלי וגם איתן כבל. חושבים שזה הסוף? לא ולא, כי יש לנו עוד רשימת כוכבים ארוכה שעתידים לקרוא את ההגדה.

אופירה אסייג
מוכנה לסדר הגדול. אופירה אסייג | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

בר רפאלי, דביר בנדק, שמעון ריקלין, דידי הררי, אורי ששון, בני ציפר, רותם אבוהב ,מאיה בוסקילה, יובל שמלא, ח"כ יאיר לפיד, נינט טייב, תום יער, סאבלימינל, ח"כ חילי טרופר, בוז'י הרצוג ,אילנה דיין, חנוך דאום, יוכי ברנדס, יהורם גאון, גדעון לוי, ארי שביט, חיים הכט, אבשלום קור, אמנון אברמוביץ', דני קושמרו, ח"כ אורנה ברביבאי, אשכול נבו, דן אריאלי, אקי אבני, חנן בן ארי, שייקה לוי, וירון לונדון.

בר רפאלי. ינואר 2020
גם היא תהיה איתכם. בר רפאלי | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של בר רפאלי


את כל הטוב הזה ילוו שירים וקליפים שנערכו במיוחד לחג בהשתתפות: אנה זק, קים אור אזולאי, שלומי שבת, ירדן ג'רבי, מיכל אנסקי, יעל שלביה, מארינה מקסימילאין בלומין, עברי לידר, מוקי, ריטה, עדן חסון, רותם ישראל, עומר דרור, רוני דלומי גיא ויהל, נרקיס, נדב בורנשטיין, מיקי מוכתר,הפרויקט של רביבו ועוד רבים. מחכים לחגוג אתכם!